'Ey Müslüman Türk-Kürt gençliği'

Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi ile ilgili kaldırılacak mı kaldırılmayacak mı tartışmalarına CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce de katıldı.TBMM'de Danışma Kurulu önerisi görüşülürken kürsüye çıkan İnce, yaptığı konuşmada Gençliğe Hitabe tartışmalarına değin

Siyaset 07.02.2012, 21:19
'Ey Müslüman Türk-Kürt gençliği'

Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi ile ilgili kaldırılacak mı kaldırılmayacak mı tartışmalarına CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce de katıldı.

TBMM'de Danışma Kurulu önerisi görüşülürken kürsüye çıkan İnce, yaptığı konuşmada Gençliğe Hitabe tartışmalarına değindi.

CHP'nin sivri dilli vekili, Meclis kürsüsünden kendi yazdığı hitabeyi okudu.

"Ey Müslüman Türk - Kürt Gençliği, Laz, Çerkez, Abaza ve Zaza" gençliği şeklinde başlayan hitabe ilgi TBMM'de gördü.

Yorumlar (3)
Dagli 9 yıl önce
Gec o ayaklari öyle name okumakla genclik düzelmiyor. Artik ne saygi kaldi ne insanlik kaldi hirsizi, arsizi artik sayilmayacak kadar rezaleti bu genclik isliyor, genclerde ne Allah korkusu ne vicdan azapi kalmadi bumu savundugunuz genclik hitapi yaziklar osun size sizin tek maksatiniz ve tek korkdugunuz islam bu sizin gecmisinizdede öyle oldu ve siz asla tegismeyeceksiniz. Bu genclere Allah korkusu ve sevgisini ögretmenin zarari ne olabilir ama bu bir zihniyet meselesi. Umarim anlayanlar hak verir.
Sezai Uysal 9 yıl önce
İnsanları Allah korkusundan,insanları hayasiz yapan Gençliğe Hitabemi sayın arkadasım . Acaba sen nasılsın merak ediyorm ?
ADIL 9 yıl önce
Türk milleti bunu asla kabul etmiyor.Bu vatan Türklerindir ve öylede kalmalı.Birileri istiyor diye bu asla yapılmamalı.Bu isteklerin sonu gelmez ,gelmediği gibi bize zarardan başka bişey getirmez.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@