Eskİ TS'li yönetici aday adayı

Trabzonspor yönetim kurulu üyeliği yaptığı dönemlerde camiaya hizmetleri ve bıraktığı olumlu izlenimle sevilen işadamı Ekrem İmamoğlu, on sekiz yıldır yaşadığı Beylikdüzü'ne hizmet etme kararı aldı. 30 Aralık 2008 Salı günü CHP ilçe başkanlığında aday ada

Siyaset 29.12.2008, 19:38
Eskİ TS'li yönetici aday adayı

Trabzonspor yönetim kurulu üyeliği yaptığı dönemlerde camiaya hizmetleri ve bıraktığı olumlu izlenimle sevilen işadamı Ekrem İmamoğlu, on sekiz yıldır yaşadığı Beylikdüzü'ne hizmet etme kararı aldı.

30 Aralık 2008 Salı günü CHP ilçe başkanlığında aday adaylığını açıklayacak olan işadamı İmamoğlu, “Çok genç yaşta Trabzonspor gibi büyük bir kurumda yöneticilik yaptım. Sorumluluklar aldım ve aldığım sorumlulukları yerine getirdim. Trabzonspor'dan hiç kopmadım ama spora mola verip on sekiz yıldır yaşadığım Beylikdüzü'ne hizmet etme kararı aldım. CHP'den aday adaylığı başvurumu yapacağım. Adaylığımız yönünde karar çıkarsa, profesyonel hayatta edindiğimiz tecrübeleri ilçeye aktaracağız” açıklamasında bulundu. Öte yandan işadamı İmamoğlu'nun aday adaylığı başvurusu ilçedeki pek çok STK, kadın ve gençlerden oluşan yoğun bir katılımla gerçekleşecek. 30 Aralık Salı günkü adaylık başvuru CHP Beylikdüzü parti binasında gerçekleşecek.

Yorumlar (1)
stress 12 yıl önce
yazık etti kendine. chp gibi bir partiden aday olarak. yinede başarılar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@