alexa metrics

banner560

banner572

Erdoğan'ın sır görüşmesi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün saat 11:00 sıralarında Üsküdar Kısıklı’daki evinden çıktı. Erdoğan, Karacaahmet Mezarlığı’na geçti. Anne ve babasının kabirlerini ziyaret eden Erdoğan, mezarlıkta yaklaşık 40 dakika kaldı. Mezarlık çıkışı yeniden Kısık

Siyaset 27.04.2012, 19:49
Erdoğan'ın sır görüşmesi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün saat 11:00 sıralarında Üsküdar Kısıklı’daki evinden çıktı. Erdoğan, Karacaahmet Mezarlığı’na geçti. Anne ve babasının kabirlerini ziyaret eden Erdoğan, mezarlıkta yaklaşık 40 dakika kaldı. Mezarlık çıkışı yeniden Kısıklı’ya geçen Erdoğan evine uğramadan Çamlıca yönüne devam etti. Bu sırada başbakanı takip eden basın mensuplarının yolu kesildi.

SIR GİBİ SAKLANDI

Başbakanın özel bir ziyaret yaptığı ve Cuma namazını da ziyareti gerçekleştirdiği yere yakın bir camide kılacağı öğrenildi. Başbakanın Cuma namazını nerede kıldığı açıklanmadı. Başbakan Erdoğan saat 14:00 sıralarında Dolmabahçe’deki Çalışma Ofisine geldi.

TEDBİRLER DİKKAT ÇEKTİ
Erdoğan’ın gelişinden önce ve sonra alınan güvenlik tedbirleri dikkat çekti. Özel hareket polisleri çevrede önlem aldı. Özel eğitimli köpekler ofis çevresinde arama yaptı. Çok sayıda polis sahilde ve ofis etrafında konuşlandırıldı.

TELEFONU ELİNDEN DÜŞÜRMEDİ
Başbakanın mezarlık çıkışında da ofise gelişi sırasında da telefonla konuşması dikkat çekti. Başbakanın her iki görüntüsünde de yanında danışmanı Yalçın Akdoğan’ın yer aldığı görüldü.

İSTİFA EDEN MEVKİDAŞINI KABUL ETTİ
Başbakan Erdoğan, Türkiye’ye Ürdün Başbakanı olarak gelen ancak Ankara’da istifa ettiğini açıklayan Şevket Al Hasavni’yi kabul etti. Kabul basına kapalı olarak gerçekleşti.


 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@