7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Erdoğan Tatile Çıkıyor

22 Temmuz seçimleri nedeniyle haftalardır yoğun bir tempoda çalışan, ilerleyen günlerde kendisini sıkışık bir gündem bekleyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kısa bir tatil yapacak. Erdoğan'ı, 1 Ağustos'taki Yüksek Askeri Şura Toplantısı, hükümetin kurulma

Siyaset 25.07.2007, 13:23 06.09.2018, 17:30
Erdoğan Tatile Çıkıyor

22 Temmuz seçimleri nedeniyle haftalardır yoğun bir tempoda çalışan, ilerleyen günlerde kendisini sıkışık bir gündem bekleyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kısa bir tatil yapacak. Erdoğan'ı, 1 Ağustos'taki Yüksek Askeri Şura Toplantısı, hükümetin kurulması, Cumhurbaşkanı seçimi gibi konulardan oluşan yoğun bir çalışma takvimi bekliyor.
     
22 Temmuz seçimleri için ilk mitingine 15 Haziran'da Siirt'te başlayan Başbakan Erdoğan tam 52 ilde yapılan mitinglere katılarak vatandaşlara hitap etti. Türkiye'nin neredeyse tamamını gezen Erdoğan sık sık televizyon programlarında saatlerce süren programlara katıldı.

 Milletvekili genel seçimleri öncesinde yaşanan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de hem Meclis'te hem Meclis dışında yoğun bir çalışma içinde bulunan Erdoğan tüm bu süre boyunca yoğun bir efor sarfetti.

Erdoğan, ailesiyle birlikte TBMM'deki yemin törenine kadar kısa bir tatil yaparak, yoğun süreçte izleyeceği politikaları sakin kafayla masaya yatıracak.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@