Erdoğan müjdeyi saat kaçta açıklayacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün duyurduğu müjdenin yarın açıklanacağı saat belli oldu. Erdoğan'ın müjdeyi vereceği açıklama saat 15.00'da başlayacak...

Siyaset 20.08.2020, 21:49
Erdoğan müjdeyi saat kaçta açıklayacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çarşamba günü Türkiye'nin ilk ve tek tam entegre güneş paneli üretim fabrikası olan Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikası'nın açılışında müjdeli bir haberden bahsetmiş ve cuma günü o müjdeyi vereceğini duyurmuştu.

Bu müjde ile Türkiye'de yeni bir dönemin başlayacağının altını çizen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Cuma günü tüm milletimize bir müjde vereceğiz. Biz de bu müjdenin hayalleri rüyası içindeyiz. Cuma günü inşallah bu müjdeyi tüm milletimize vermek suretiyle Türkiye'de yeni bir dönemin açılacağına da şimdiden inanıyorum"  ifadelerini kullanmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın merakla beklenen o açıklamasının saati belli oldu.

Türkiye'nin yeni bir döneme girmesine vesile olacak müjdenin verileceği açıklamanın yarın saat 15.00'da başlayacağı belirtildi...

Yorumlar (4)
BenDeniz 2 ay önce
Tayyip Erdoğan senin Allah bir dediğine inanmıyorum cumhurbaşkanı iken söz verdin başkan oldun söz verdin ülke uçacak dedin uçuyor evet tepetaklak baş aşağıya uçuyor.
ömer 2 ay önce
çok doğru bir tespit tebrikler.
hoca 2 ay önce
inanilacak birisimi,belkide uzaya cilgin dolmus projesini diyecek,
erhan 2 ay önce
tayyip erdoğan herhalde 10 fabrika açıyoruz 10.000 kişiye iş vereceğiz diyecek ! :)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@