alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Erdoğan İtalyan muhabire çattı

İtalya’da temaslarda bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, gazetecilerin sorularını yanıtladı.Erdoğan, Suriye’deki son gelişmeleri değerlendiren Erdoğan, Corriere della Sera Gazetesi’nde yayınlanan Monica Ricci imzalı röportajının "Türkiye, Suriye'ye müd

Siyaset 08.05.2012, 19:53
Erdoğan İtalyan muhabire çattı

İtalya’da temaslarda bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Erdoğan, Suriye’deki son gelişmeleri değerlendiren Erdoğan, Corriere della Sera Gazetesi’nde yayınlanan Monica Ricci imzalı röportajının "Türkiye, Suriye'ye müdahale için NATO'ya sormaya hazır" şeklindeki başlığını eleştirdi.


HANIMEFENDİYE O BAŞLIĞI YAKIŞTIRAMADIM

Başlıkta geçen ifadelerin kendisine ait olmadığını kaydeden Erdoğan, "Röportajı yapan kişiye aittir. Böyle bir hanımefendiye böyle bir başlığı atmayı yakıştıramadım" diye konuştu.


Yorumlar (1)
ismailhakkiyildirim 10 yıl önce
başbakan madem trabzon a gelıyor ozaman bu cevap a şu soruyu basınımızın sorması lazım gerçek kişi ceza aldı ilhan ekşioğlu şekip mosturoğlu peki bizim kupamız ne olucak bunların yapmış olduğu şikenin yüzünden şampıyonluğum gitti benim kupamı verin denmesi lazım eğer adalet buysa kulup ceza almadı sizin dediğiniz gibi o zaman hani benim kupam.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@