banner556

Erdoğan gazetecilere ikram etti: Bunu yiyene korona gelmez

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar'da esnafı ziyaret etti, gazetecilere tatlı ikram etti.

Siyaset 25.12.2020, 15:59
Erdoğan gazetecilere ikram etti: Bunu yiyene korona gelmez

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öğle saatlerinde Üsküdar Kısıklı'da bulunan konutundan çıkarak Ömer Öztürk Camii'ne geldi. Burada namaz kılan Erdoğan çıkışta gazetecilere açıklamalarda bulundu.

'BUNU YİYENE KORONA GELMEZ'
Erdoğan açıklamalarının ardından caminin yakınında bulunan yöresel ürünler dükkanına gitti. Erdoğan yürüyerek gittiği dükkanda yolda vatandaşlarla da sohbet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yöresel ürünler dükkanında çıktı ve gazetecilere pestil ve köme ikram etti. Erdoğan, gazetecilere, "Bunu yiyene korona gelmez" dedi.

Erdoğan daha sonra makam aracına bindiği sırada da vatandaşlarla sohbet etti. Erdoğan daha sonra buradan ayrıldı. Erdoğan'a Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da eşlik etti.

Erdoğan gazetecilere ikram etti: Bunu yiyene korona gelmez

Yorumlar (7)
m bora 4 hafta önce
bunu yiyecek para kaldım
Hakkı kılıç 4 hafta önce
Pestil Köme kutusu nun arkasında glikoz şurubu kullanıldığı yazıyor... Bilinçli olmalıyız... Neslimizi zehirliyor lar .
Tazminat davası 4 hafta önce
Pestil ve köme yediği halde Covid19'a yakalanan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Sayın Cumhurbaşkanına tazminat davası açabilirler.
Asım 4 hafta önce
Asgari ücretli üç adet alabilir mi acaba? Zannetmiyorum. O kendi derdinin peşine düşmüş. Kira,doğalgaz,elektrik,su,uzaktan eğitim sebebiyle internet parasını ödeme dersinde. Korona pestil köme yiyen zenginlere gelmez fakirlere gelir o da mühim değil. Zaten kimse fakir cenazesini duymaz...
Durmak Yok Yola Devam 4 hafta önce
Pestil ve Kömenin içinde Dut Pekmezi, Bal ve Ceviz bulunur. Bu sebepten pestilin ve kömenin faydalarını saymakla bitmez.
nizam 4 hafta önce
reiz dediya o zehir olsa bile yersin,içinde gligoz var sağlığa zararlı niye anlamak istemiyorsun be kardeşim.
DURMAK YOK YOLA DEVAM 3 hafta önce
Üretimini yaparken glikoz bir defa bile kullanmadık. Internetten el yapımı katkı maddesi bulunmadan yapılan pestil ve kömenin içeriklerlerini ve faydalarını herkesin okumalarını tavsiye ederim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@