alexa metrics

banner536

Erdoğan'dan fahiş fiyatlarla ilgili yeni talimat!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 1000 kadar yeni market yapılacak

Siyaset 03.10.2021, 17:36
Erdoğan'dan fahiş fiyatlarla ilgili yeni talimat!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kısıklı'daki Tarım Kredi Kooperatifi satış mağazasından alışveriş yaptı. Tarım Kredi Kooperatifince Kısıklı'da açılan satış mağazasına uğrayıp alışveriş yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a eşi Emine Erdoğan ve Kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar eşlik etti.

VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ
Ürünleri inceleyip market arabasına koyan Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve Sümeyye Erdoğan Bayraktar, mağazadaki vatandaşlarla sohbet etti. Burada yaklaşık yarım saat kalan Erdoğan, ödemesini nakit yaptıktan sonra marketten ayrıldı.

"İLK ETAPTA 1000 KADAR MARKET TALİMATI VERDİK"
Çıkışta basın mensuplarına açıklama yapan Erdoğan, "Tarım Kredi Kooperatiflerimizin gördüğünüz gibi buradaki market gerçekten çeşitli ürünler noktasında, kalite noktasında, fiyatlar noktasında gayet uygun. Gerçekten vatandaşlarımızın kesesine uygun fiyatların uygulandığı bir yer. Bunların süratle çoğaltılması noktasında Tarım Kredi Kooperatiflerine verdiğimiz talimatlar var. Tabii süratle 500 metrekareden olmak üzere, Türkiye genelinde ilk etapta bin kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdik. Bunları süratle çoğaltacağız ve böylece vatandaşlarımıza ucuz ve kaliteli ürünü ulaştırmanın ve piyasayı balanse etmenin inşallah gayreti içerisinde olacağız. Şu anda da bizzat buradan yaptığım alışverişle bunu gördüm ve bundan dolayı da mutluyum" dedi.


Yorumlar (15)
Yasin 4 ay önce
Yine tüketim odaklı bir iş. Üretim lazım ÜRETİM !!! Herşeye gücü yeter cumhurbaşkanı büyük market sahiplerine mi gücü yetmiyor ? Neden fiyatları aşağı çektirtmiyor ?
MEMO 4 ay önce
EY GİDİ YAPILAN YOL VE TÜNELLERİ GÖRMÜYORSUN.eSKİDEN YAYLAYA KÖYE AT ARABASI İLE GİDİLİRDİ.şİMDİ OTOMOBİLLE.aK PARTİYE DUA EDİN
Hasan 4 ay önce
O marketlerdeki ürünlerden vergi almazsan daha ucuza satabilirler. Çalışanların parası da devetten. Kira da yok. Bu çözüm değil ki bunun adı komünizm. Tüm marketler iflas edecek, herşeyin sahibi devlet olacak
antikus 4 ay önce
merak etmeyin o bahsettigi büyük marketlerin bir cogu kandi ailesine ait olan marketler, aile icinde cözüm olunca malum halk icin iyi bir sey cikmiyor
hakkı kılıç 4 ay önce
soğan tanzim yeri açarkende 3 sene önce aynısını söyledi..icraat yok..
Mantıklı 4 ay önce
Yani, bu demek oluyor ki, daha çok kazık !!Bu bağlamda, İsviçre Peyniri ile bir Atasözü aklıma geldi: “Ne kadar çok Peynir, o kadar çok delik. Ne kadar çok delik, o kadar az Peynir” :-))
GÜLDÜRÜKCÜ 4 ay önce
SERBEST PIYASA EKONOMISINDE 2000 MARKET ACSAN NE YAZAR!?
TANZIM SATISLAR YAPIYORDUNUZ NIYE DEVAM EDEMEDINIZ?
ARTIK YORULDUN CEKILDE DAHA IYISI GELSIN.
başkan 4 ay önce
2 yıl sonra 1000 market hataydı özür dilerim der.. arkadaş neden küçük marketleri destelemiyorsunuz açacağın marketler ile zincirler baş eder ama küçük marketler tamamen batar.. süper plan..
DAvut 4 ay önce
Döviz bürosu da açın da dolar düşsü reis :))
Suat 4 ay önce
Eyyy cehape bunlar hep senin bide o dij gujlerin işi huloggggg
Agasar 4 ay önce
Murat Ülker’i sıkıntı basmıştır
Akcaabatlilar 4 ay önce
zavalli agasarli sen hala daha seni sömüreni ögrenememissin.
salpazarli 4 ay önce
agasar kafasi murat ülkeri niyxe sikinti bassinki
Kemal 4 ay önce
murat ülkerle bunlar aynı gemide. Sömürdükleri sensin. Onların torunları da seninkilerden zengin hayat yaşayacak. Akıllan artık agasar, ömrün geçti
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@