Erdoğan'dan dünyaya aşı mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen G20 Liderler Zirvesi’nde konuştu. Erdoğan, "Türkiye'nin üreteceği aşıyı inşallah tüm insanlığın hizmetine sunacağız." dedi.

Siyaset 21.11.2020, 17:50
Erdoğan'dan dünyaya aşı mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G20 Zirvesi'ne Vahdettin Köşkü'nden canlı bağlantıyla katıldı.

Erdoğan'ın açıklamaları şöyle:

Türkiye'nin üreteceği aşıyı inşallah tüm insanlığın hizmetine sunacağız.

Türkiye, Dünya Ticaret Örgütü'nün temel ilkeleri çerçevesinde adil bir ekonomik büyümeden yanadır.

Yorumlar (12)
Trabzonlu 2 gün önce
Bu cehape ülkede acı reçete uygulayacakmış ülke maddi yönden pik yapmış cehape ye göre ülkede askıda ekmek varmış. Eyyy cehape sen demek yoksulluk demek sen demek kıtlık demek aklını başına topla..
Fatih sağlam 2 gün önce
Gitmedi gitti,,
Mantıklı 2 gün önce
Bu demek oluyor ki, halkını ilk ruhsuzlaştıran lider SEN olacaksın !!!O aşının içinde neler var neler !!
fatih 2 gün önce
sen bu kafayla devam et,çok daha beklersin halk domates kuyruğunda.aşınında yerli millisi ni bekle.gavur malını kullanma emi
yakun 2 gün önce
Sunmayı boş ver. Aşıyı ne zaman üreteceksin. Aşı üretmek; Refik Saydam Hıfzıssıhha Enstitüsünü kapatmaya benzemez. Burayı kapatmasaydınız aşıyı çoktan üretmişlerdi.
Ersin. 2 gün önce
Dünya bizi kıskanıyor koskoca dünya bu aşıyı bulamamış biz bulduk o yüzden dünya bizi gerçekden kıskanıyor padişahım çok yaşa
Mantıklı 2 gün önce
PADİŞAHIM ÇOK YAŞA !!! :-)))
Kaptan 2 gün önce
Senin ne işin var Türkiye'de git başka bir gezegende yaşa
Bozkurt Hoca 2 gün önce
Burada yorum yazan trol.Bir kişi tanıyormusun helal yoldan rahat geçinen ? Garibanın fakirin mazlumun hakkı sırf yandaş nedeniyle kimin boğazından geçmişse yiyene yedirene rıza gösterene haram olsunnn.
Bordo Mavi 2 gün önce
Başkan en büyük sorun köstebekler yanlarına şehirlere ve özellikle Trabzon'a yuva yapmış, menfaat, torpil çıkar üzerine bir düzen kurarak hem kendileri hem yakınları zengin oldu, bu zatlar gariban yoksulun işsizlerin hakkını yiyorlar bu düzen ne zaman düzelirse o zaman destek veririz, faiz lobisi %15 oldu yuksek faizde Venezuela ile llrekabet içerisinde gidiyoruz, faize karşı gelenler yarınsi gün 450 baz puan faize nasıl boyun eğdiler şaşırıyoruz, Rabbim bizleri iyi yoldan, helalden, sağlık sihhatden ayırmasın, para pul kalsın il başkanları yönetimleri ve yakın cevrelerine
Halil ibrahim 2 gün önce
Sen maske dağıt yeter,
Mert 2 gün önce
Önce şu grip aşısı olsa idi, o bile yok. Covid19 hayal gibi, her kes olursa ve artarsa biz de oluruz, bu ara da bir şey olmaz ise.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@