7m


7m

hyundai

Erdoğan, belediye başkanlarıyla kampa giriyor

AK Partili belediye başkanları, 22 Aralık Çarşamba günü kampa giriyor. Antalya’da 3 gün sürecek olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılış konuşması ile başlayacak toplantıya 804 büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanı katılacak. Erdoğan belediye başkanlarına “Vatandaşla iç içe olun, kapılarınızı açık tutun” mesajı verecek

Siyaset 17.12.2021, 08:06
Erdoğan, belediye başkanlarıyla kampa giriyor

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki tarafından düzenlenen 30’uncu İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, 22-24 Aralık’ta Antalya’da gerçekleştirilecek. Üç gün sürecek olan kampa 804 belediye başkanı katılacak. Kampta 2023 seçimleri için belediyelerin izleyeceği yeni yol haritası şekillendirilecek.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 23 Aralık’ta katılacağı kampta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum sunum yapacak. Belediye başkanları, taleplerini ve yaşadıkları sorunları bakanlara iletecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kampta ayrıca, bazı belediye başkanlarıyla görüşmeler gerçekleştireceği ve meselelerini dinleyeceği ifade ediliyor.

Türkiye gazetesinden Ebru Karatosun'un haberine göre;

Ekonomide gelecek altı aylık yol haritası ve yeni ekonomi modelin de masaya yatırılacağı kampta belediye başkanlarının bu süreçte neler yapması gerektiği konusunda değerlendirmeler yapılacak. Ayrıca belediyelerin yeni dönemde alabileceği tasarruf tedbirleri ele alınacak.

Kampta, belediye başkanlarının yerel seçimlerden bu yana, projelerinin ne kadarını hayata geçirdiğine bakılarak performans değerlendirilmesi de yapılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın belediye başkanlarına “Vatandaşla iç içe olun, kapılarınızı açık tutun” mesajı vereceği öğrenildi. 


Yorumlar (6)
Hasan 6 ay önce
Girin kampa. Beleş ne de olsa. Bizim vergilerimizle zengin yaşayan, halktan kopmuş bir grup oldunuz artık siz. Hakkımı helal etmiyorum
Haci 6 ay önce
Haci Dede
Siir gibi hayatim var diyorsun.
Memlekette satmadık birşey bırakmadın Yolundan Köprüsüne herseyi yandaşlarına verdin.Yola ciktigin arkadaşlarında birtanesi bile yanında yok.Vatandas senin kaprislerinden bihal oldu.hic olmazsa bizi aptal yerine koyma!
Mantıksız 6 ay önce
Kampa mı girecekler ? “Ülkeyi yok etme Şampiyonası” için mi hazırlık yapacaklar? Mikrofon uzatıldığında; “çok iyi hazırlandık İnşallah 5 atacağız” mı deyecekler ? Yoo, pardon. O Futbolda söyleniyordu, karıştırdım :-))
SUKENARLI 6 ay önce
Belediye başkanlarıyla değil, milletle kampa girin. Girin de dersinizi alın.
OFLULAR6161 6 ay önce
bence kampa degilde sokaga cikin bakin nasil tepki aliyorsunuz,artik Bakara sureside fayda etmiyor döviz yine artiyor.Baska bir malzeme bulun halki 2 hafta daha oyalamak icin.
Davut 6 ay önce
Bedava kamp mı bu :)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@