'Erbakan Yaşasaydı Konuşamazdı'

 Erdoğan Kılıçdaroğlu'nun 28 Şubat sürecinde Erbakan'a haksızlık edildi. Sözlerine cevap verdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ahaber'de gündeme ilişkin soruları cevapladı. İşte Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları: "Süleyman Demirel, bizim istihbarat bir

Siyaset 28.09.2012, 20:49
'Erbakan Yaşasaydı Konuşamazdı'

 

Erdoğan Kılıçdaroğlu'nun 28 Şubat sürecinde Erbakan'a haksızlık edildi. Sözlerine cevap verdi.
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ahaber'de gündeme ilişkin soruları cevapladı.
 
İşte Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:
 
"Süleyman Demirel, bizim istihbarat birimlerimiz Uganda'da olacak darbeyi önceden bildiriyordu ancak Türkiye konusunda bilgi vermiyordu. Türkiye'deki darbe girişimlerinin size bilgisi gelmedi mi sorusuna Erdoğan şu cevapı verdi
 
Ben fötr şapka hiç kullanmadım. Gidip gelme olaylarını hamdolsun ben yaşamadım. Şuandaki istihbarat teşkilatımız çalışması anlıktır. Haftalık günlük değil Anlık. Herhangi bir gelişme olduğu anda müsteşarım gerekli bildirimleri yapar.
 
O zaman terör saldırıları nasıl gerçekleştiriliyor sorusuna Erdoğan, dünyanın hiç bir yerinde terör saldırılarının tamamı önceden tespit edilemez. Öyle olsa Amerika'nın merkezinde kuleler vurulur muydu.
 
Erdoğan Kılıçdaroğlu'nun 28 Şubat sürecinde Erbakan'a haksızlık edildi. O sürecin iyi takip edilmesi lazım sözlerine
 
"Merhum Hocamız ile ilgili olarak adama sorarlar. Ey Kılıçdaroğlu sen bugüne kadar neredeydin.
 
Acaba Erbakan Hocam hayatta olsa Kılıçdaroğlu aynı lafı söyleyebilecek miydi? Bunlar herzaman fikri ya da fiili olarak bu darbelerin içinde bulunmuştur" dedi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@