Erbakan da AK Parti'ye mi?

 Başbakan Erdoğan'ın son kez genel başkan seçildiği ve parti içinde önemli değişikliklerin yaşandığı AK Parti kongresi masaya yatırıldı. Kongrenin en önemli konularından biri olan yeni MKYK'nın da yorumlandığı programda, kulislerde konuşulan son iddia gün

Siyaset 02.10.2012, 09:22
Erbakan da AK Parti'ye mi?

 

Başbakan Erdoğan'ın son kez genel başkan seçildiği ve parti içinde önemli değişikliklerin yaşandığı AK Parti kongresi masaya yatırıldı.
 
Kongrenin en önemli konularından biri olan yeni MKYK'nın da yorumlandığı programda, kulislerde konuşulan son iddia gündeme geldi.
 
"Numan Kurtulmuş'un AK Parti'ye katılmasının ardından geriye bir tek Saadet Partisi'nin kaldığını" ifade eden gazeteci yazar Ruşen Çakır, "Erbakan ailesinden başta Fatih Erbakan olmak üzere seçim sürecinde yeni katılımlar olacağı da söyleniyor" dedi.
Yorumlar (1)
Ali Küçük 8 yıl önce
Hepsi aynı tavanın balığı, menfaat icabı ayrı ayrı yerdeler. Dün siyah diyen Numan bugün beyaz diyor ve yüzü bile kızarmıyor,. Adamların ar damarı çatlamış. Herkes vatan için değil de kendisi çin ne yapacağının derdinde. Hırsınıza inşaallah yenik düşersiniz. Bu ülkenin havası bile size haram. Düşün milletin yakasından

Gelişmelerden Haberdar Olun

@