7m


7m

hyundai

DP Araklı başkanını seçti

Parti binasında yapılan 9. Olağan Genel Kurula, DP İl Başkanı Ahmet Uğur Zihni, Genel İdare Kurulu Üyesi Süleyman Aydoğdu, Merkez ilçe Teşkilat Başkanı Yalçın Öztürk, bazı ilçe başkanları ve partililer katıldı. Genel kurulda mevcut başkan Ekrem Reis başka

Siyaset 11.09.2008, 16:58
DP Araklı başkanını seçti

Parti binasında yapılan 9. Olağan Genel Kurula, DP İl Başkanı Ahmet Uğur Zihni, Genel İdare Kurulu Üyesi Süleyman Aydoğdu, Merkez ilçe Teşkilat Başkanı Yalçın Öztürk, bazı ilçe başkanları ve partililer katıldı.


Genel kurulda mevcut başkan Ekrem Reis başkanlığındaki tek listeyle gidilen seçimde, 120 delegeden 65'i oy kullandı.


Oyların tamamını alan Reis yeniden başkan seçilirken, yeni yönetim kurulu Hasan Çebi, Mehmet Civelek, Halit Taşkın, İzzet Erbay, Muhsin Hasançebi, İhsan Çakır, Şükrü Altuntaş, Hasan Yalçınyiğit, Yusuf Alemdar, Embiya Aktaş, Mecit Küçük, Hüseyin Çebi, Alican Gümüştaş ve Affan Ertürk'ten oluştu.


Yorumlar (3)
mustafasert 14 yıl önce
eski tüfekler ile nasıl kazanacaksınız çok merak ediyorum....insanlar yeniliğe muhtaç yeni yüzler görmek yeni fikirler yeni projeler istiyor..ama at aynı tükek aynı kürek...
turgayduzgun 14 yıl önce
Başkan Ekrem REİS'i tebrik ediyorum. Hayırlı olsun, başarılar dilerim.
temel 14 yıl önce
HAYIRLI OLSUN BAŞKAN!!! DEMOKRAT ELLER TÜRKİYE İLE BULUŞUYOR PROJESİ TRABZON DA DA SEÇİMLER TAMAMLANDIKTAN SONRA BAŞLIYOR GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@