Devlet Bahçeli'den MHP'li rakiplerine ağır sözler

MHP grup toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Devlet Bahçeli, MHP'deki kurultay çağrılarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. RAKİPLERİNE SERT MESAJLAR VERDİ Bahçeli, kendisine rakip olarak genel başkanlığa aday olduğunu duyuran Sinan O

Siyaset 01.12.2015, 11:53
Devlet Bahçeli'den MHP'li rakiplerine ağır sözler

MHP grup toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Devlet Bahçeli, MHP'deki kurultay çağrılarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

RAKİPLERİNE SERT MESAJLAR VERDİ

Bahçeli, kendisine rakip olarak genel başkanlığa aday olduğunu duyuran Sinan Oğan'la ilgili "O zaten ihraç edildi, genel başkan olması tüzüğe göre imkansız" dedi.

AKŞENER MHP'Yİ CHP'LİLEŞTİRMEK İSTİYOR

Bahçeli bir başka rakip Meral Akşener içinse "MHP'yi CHP'lileştirmek isteyenlerin adayı"dedi.

MHP lideri öne çıkan bir başka isim olan Koray Aydın'la ilgili ise "Fethullah Gülen cemaatinin adayı, MHP'yi cemaatçilerin eline teslim etmek istiyorlar" dedi.

HERKES AKLINI BAŞINA ALSIN

Bahçeli sözlerini 'herkes aklını başına alsın' şeklinde bitirdi.

Yorumlar (5)
Hakan EREN 5 yıl önce
Çok biliyorsun sen sayın Bahçesiz yıllardan beri madem bu arkadaşın partinin içerisindeyken bu şimdiki genel başkan adaylarından olan arkadaşımızın mademki cemaate çalıştığını düşünüyorsunuz. Şimdimi anladınız zararlı cemiyetlerden olduğunu kendisini de sayın Sinan OGAN da olduğu gibi neden partiden ihraç etmesini. Genelde size muhalefet olan herkese mutlaka bir kılıf bulduğunuz gibi. Kendini bulunmaz Hint kumaşımı zannediyorsun. Ne malum senin cemaatin uzantısı olarak o partinin başında sırf Türk Milliyetçiliğinin yükselmesini engellemek için özellikle o partinin başında bulunmadığın on sekiz yıldır bu partinin başındasın hangi bir başarıya sahipsin,kaç seçim kaybettin. Bu partiden emekli olmak istiyorsan paraya ihtiyacın varsa söyle.
umut kaçar 5 yıl önce
yeter onun adamı bunun adamı sen kimsin bırak şu partinin yakasını ne yüzsüz adamsın MHP babanın malımı
Cem 5 yıl önce
Sayın Bahçeli ne yapmak istiyor, en iyisi artık bahçesinde dinlenmeli, yapamıyor, ya da bu hareketi akp lileştirmek için ne gerekiyorsa yapıyor diyelim
Latif YILMAZ 5 yıl önce
aSen akp nın 2023 hedefını gerçekleştirebilmesi için biçilmiş kaftansın!
EMRE NEHIR 5 yıl önce
Her adaya bir şey diyor koltuğu bırakmamak için ve mhpnin baraj altı kalması için uğraşıyor maalesef bu kişi yüzünden 2019'da MHP barajı bile geçemez..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@