banner556

DEVA Partisi’nde deprem!

DEVA Partisi Trabzon'da yeni il başkanı atandı

Siyaset 17.12.2020, 20:25 18.12.2020, 12:18
DEVA Partisi’nde deprem!

9 Mart 2020 tarihinde kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Partisi, Trabzon’da il başkanı olarak Gökhan Onur’u atamıştı.

Bu atama tartışmalara neden olmuştu.

AK Parti Meclis Üyesi Nusret Onur’un oğlu olan Gökhan Onur,  ilçelerde teşkilatlanma çalışmalarını sürüdürürken bir anda Ankara’dan değişim kararı geldi.

DEVA Partisi’nin resmi twitter hesabından Genel Başkan Ali Babacan ile atanan Kubilay Çiçek’ ile fotoğraf paylaşılarak,  “DEVA Partisi Trabzon Kurucu İl Başkanı Kubilay Çiçek'i tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz. Partimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun.” ifadeleri kullanıldı. 

Twitterde geçmişte Gökhan Onur ile alakalı paylaşılan mesaj da yer aldığı görüldü.

Haber61 Haber Servisi

Yorumlar (3)
kemal 1 ay önce
kenan sen akp ye oy verirken biz bişey diyor muyuz.
erol 1 ay önce
iterek, dürterek, gaza gelerek ve sadece BÖLME senaryosu ile talimatlı kurulan ve ipleri dışarıda olan bir partinin bundan başka bir tutumu ve durumu olabilir miyidi? Olamazdı.. Bakmayın sizi burada alkışlayan şakşakci diğer muhaliflere !! Hayatta partisiz kalsalar size oy verirler mi? HAYIR ! O zaman gaza gelmeyin.. Bölücü olmayın. İktidarı sevmiyorsanız da gidin sizi çok seven (!) o muhalif iki partiye oy verin. Ne işiniz var Deva ile Şifa ile !!
Kenan 1 ay önce
Bunlar daha parti kurulmadan birbirini yemeye başlamış. Veeee ülke yönetmek istiyorlar bu kafayla. Oda yetmiyormuş gibi bunlara oy verecek bir kısım seçmende var. Hay Allahım ya

Gelişmelerden Haberdar Olun

@