banner491

CHP'ye Diyarbakır'da şok!

Havaalanında taksi durağını ziyaret eden Kılıçdaroğlu, taksicilerle sohbet etti. Reşat Aksoy adlı taksici, akan kanın bir an önce bitmesini istedi. Yılmaz Güney ve Ahmet Kaya'nın mezarını ziyaret ettiği için Kılıçdaroğlu'na teşekkür etti. Yeni bir anayasa

CHP'ye Diyarbakır'da şok!

Havaalanında taksi durağını ziyaret eden Kılıçdaroğlu, taksicilerle sohbet etti. Reşat Aksoy adlı taksici, akan kanın bir an önce bitmesini istedi. Yılmaz Güney ve Ahmet Kaya'nın mezarını ziyaret ettiği için Kılıçdaroğlu'na teşekkür etti. Yeni bir anayasa isteyen taksici, demokratik hakların güvence altına alınmasını da istedi. Çay içen Kılıçdaroğlu, daha sonra seçim otobüsüne binerek partilileri selamladı. Konvoyda çocuklar Kılıçdaroğlu'na sevgi gösterisinde bulundu. Kuruçeşme kavşağında bekleyen bir grup ise Kılıçdaroğlu'na yuh çekti.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
han_gar
han_gar - 9 yıl Önce

normal kıme faydası var chp nın kı...

kendıne faydası yokkı mıllete olsun

casa
casa - 9 yıl Önce

Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Diyarbakır'da ki konuşmaları arasında Başbakan Diyarbakır cezaevinin yıkılıp yeniden yapılaçağını eleştirip,biz orayı müze yapaçağız dediler.O zaman Diyarbakır'a cezaevi yapılmayaçak demektir.

TES
TES - 9 yıl Önce

yuh çekenler hüseyin çeliğin adamları olabilir

BATU
BATU - 9 yıl Önce

Sayın CHP başkanına gülmemek için kendimi zor tutuyorum.Bağışlasın beni de Tayyip camiye giriyor diye şaşırıp camiye de girerse şaşırmayın.Kendin ol Kemal Bey.Böylesi daha güzel.

kuzey yıldızı
kuzey yıldızı - 9 yıl Önce

sayın kılıçdaroğlu erdoğanın yaptıklarını eleştiriyor,,ama yaptığının aynısını yapıyor,,,

SIRADAKİ HABER

banner441