CHP'li vekillerden eylem

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, ve beraberindeki 13 milletvekili TRT Genel Müdürlüğü yerleşkesi girişinde basın açıklaması yaparak, yayın politikalarını eleştirdi.CHP milletvekillerinin yüzde 10'uyla TRT'ye taraflı yayın anlayışından dolayı uyarmaya

Siyaset 24.11.2011, 15:48
CHP'li vekillerden eylem

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, ve beraberindeki 13 milletvekili TRT Genel Müdürlüğü yerleşkesi girişinde basın açıklaması yaparak, yayın politikalarını eleştirdi.

CHP milletvekillerinin yüzde 10'uyla TRT'ye taraflı yayın anlayışından dolayı uyarmaya geldiklerini belirten İnce, bir sonrakinde 100 milletvekiliyle birlikte gelerek yerleşke içine gireceklerini söyledi.

 

Muharrem İnce, şunları kaydetti:

 

''TRT'ye bir başka uyarımız da yarın ile ilgili. Yarın TBMM'de gensoru görüşülecek. TRT-3 yayınları Salı, Çarşamba, Perşembe saat 19.00'dan sonra kesiliyor. Onun hesabını da soracağız. Yarın gensoruyu yayınla diyoruz. TRT Genel Müdürü'nü, Meclis Başkanı'nı da uyarıyoruz. Halktan gizlemeyin, korkmayın, kaçmayın, ekranların başına gelin, TRT'yi açın, halkın sesi çıksın, muhalefetin sesini kesmeyin, Meclis televizyonlarının yayınlarını engellemeyin diyoruz.''


Yorumlar (1)
mavi ay 10 yıl önce
Siz halktan ne anlarsınız .Siz ancak paradan anlarsınız paradan AKP-CHP-MHP bu partılere oy atmam vede attırmam .Sizin halktan yana tavrınızı şike yasasında gördük siz kimsiniz ki halkı ağzınıza alıyorsunuz siz gidin er azizi kurtarın .Hepinizin gözünü para hırs bürümüş çürümüş zihnıyetlerınızı alın gidin namuslu insanlar gelsin vatan millet sevgısı aşılanmış insanlar gelsin şu beğenmedığimiz pkk terörist dediğimiz BDP kadar herif olamadınız hiç biriniz .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@