banner491

CHP'li Arıtman'a tepki büyüyor

Arsin Dernekler Federasyonu Genel Başkanı İsmail KESKİN yaptığı açıklamada. ‘Görevi tespit yapıp sorunları çözme olan bir milletvekilinin her alanda hassas ve duyarlı olan Trabzon’da bu tür bir yaklaşım göstermesi bilinç altındaki Trabzon kıskançlığından

CHP'li Arıtman'a tepki büyüyor

Arsin Dernekler Federasyonu Genel Başkanı İsmail KESKİN yaptığı açıklamada. ‘Görevi tespit yapıp sorunları çözme olan bir milletvekilinin her alanda hassas ve duyarlı olan Trabzon’da bu tür bir yaklaşım göstermesi bilinç altındaki Trabzon kıskançlığından kaynaklandığı inancındayım.'’dedi.

 

TBMM Kadın-Erkek fırsat eşitliği komisyonunun Trabzon’da yaptığı toplantının basına açık bölümünde, ‘Trabzon’un kırsalından batıya kızlar satılıyor’ biçiminde çirkin ifadeler kullanarak büyük tepki çeken CHP İzmir Milletvekili Canan ARITMAN’a bir tepki de İstanbul’dan.

 

 

Arsin Dernekler Federasyonu Genel Başkanı ve İstanbul Bakkallar Odası Başkanı İsmail KESKİN Arıtman’ı özür dilemeye çağırdı.

 

Keskin yaptığı açıklamada, Görevi tespit yapıp sorunları belirleyip çözme olan bir milletvekilinin her alanda hassas ve duyarlı olan Trabzon’da bu tür bir yaklaşım göstermesi, bilinç altındaki Trabzon kıskançlığından kaynaklandığı inancındayım. Sayın milletvekili, örf ve adet gelenek ve göreneklerine bağlı olan Trabzonlulardan özür dilemeye çağırırken, Trabzonluların da demokrasi içinde tepkilerini dile getirmesini bekliyoruz. Ekim ayı içinde bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan araştırmada Türkiye’nin en güvenli ve en yaşanabilir 4’ncü kenti olan Trabzon’a yapılan haksızlıktır, hazımsızlıktır. Arıtman çıktığı Uzungöl’ ün güzelliğini anlatma yerine baltayı taşa vurmuş büyük bir gaf yapmıştır.’ dedi. 

 

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
hamzaoğlu
hamzaoğlu - 9 yıl Önce

öncelikle trabzonla alkalı bütün mevzularda olduğu gibi bu mevzuda da göstermiş olduğu hassasiyetten ötürü ismail keskin bey'i tebrik ediyorum,ayrıca trabzonla alakalı hiçbir bilgiye sahip olmayan,trabzon hakkında fikir beyan edecek kadar bihaber olan bu milletvekilini trabzonlulardan özür dilemeye davet ediyoruz..taşan FC.

m.erkan
m.erkan - 9 yıl Önce

KEndini halkın vekili sanan bu zat, daha öncede bu tip gerekli gereksiz, bilgisi olmadan laf söylemek için yaptığı açıklamalr var. Faakat bu zatın açıklamarını CHP hiçbir zaman hayır bu düşüncler CHP nin düşünceleri değildir demedi. Fakat CHP her seçimde olduğu gibi bu seçimde de Trabzonlular tarfından sandığa gömülecektir.

SIRADAKİ HABER

banner441