CHP heyetlerinden Trabzon dahil 24 ile ziyaret

Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun talimatı üzerine 24 ilde çalışma yapıp rapor hazırlayan heyetler, üçüncü kez bu illere gidecek.

CHP heyetlerinden Trabzon dahil 24 ile ziyaret

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatı üzerine 24 ilde çalışma yapıp rapor hazırlayan milletvekili heyetleri, üçüncü kez bu illere gidecek.

CHP Grup Başkanlığı, milletvekillerinden, çalışmalarını bölgede etkili sivil toplum örgütleri ve kanaat önderleri üzerinde yoğunlaştırmalarını istedi. 

Milletvekillerinden, sivil toplum örgütleri ile kanaat önderlerinin iletişim bilgilerine raporlarında yer vermesi de talep edildi. 

En az dört milletvekilinden oluşacak heyetler Adıyaman, Aksaray, Bayburt, Çankırı, Çorum, Düzce, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Gümüşhane, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kilis, Konya, Nevşehir, Osmaniye, Rize, Şanlıurfa, Trabzon, Uşak ve Yozgat'ta incelemelerde bulunacak.

Bölgenin genel sosyal ve ekonomik durumunu inceleyecek olan heyetler, bölgedeki siyasi iklim ve gelecek dönemde halkın siyasi eğilimlerinin değiştirilmesi konusunda izlenmesi gereken yol haritasını belirleyecek.

Milletvekilleri, bölge halkının iktidardan başlıca şikayet konularını, yürütülen parti politikalarının bölge açısından CHP'yi güçlü ve zayıf kılan unsurlarını, bölge halkının temel sorunlarını ve bu konuda CHP'den beklentilerini tespit edecek.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
1461 trabzon
1461 trabzon - 4 hafta Önce

Şehri Trabzon şanlı CHP evidir,hoş geliyorsunuz

Davut kazancı
Davut kazancı - 4 hafta Önce

melihşah zevzeği 36 askerimizi şehit eden putininin yanına kim gitti

melikşah
melikşah - 4 hafta Önce

o çok sevdikleri esetin yanına gitsinler Trabzon'a değil!

İsa Sayar
İsa Sayar - 4 hafta Önce

Sayın Cumhurbaşkanımıza hakaret edenlerin şehrimizde işi yok.

SIRADAKİ HABER