banner556

CHP heyetlerinden Trabzon dahil 24 ile ziyaret

Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun talimatı üzerine 24 ilde çalışma yapıp rapor hazırlayan heyetler, üçüncü kez bu illere gidecek.

Siyaset 05.03.2020, 11:51
CHP heyetlerinden Trabzon dahil 24 ile ziyaret

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatı üzerine 24 ilde çalışma yapıp rapor hazırlayan milletvekili heyetleri, üçüncü kez bu illere gidecek.

CHP Grup Başkanlığı, milletvekillerinden, çalışmalarını bölgede etkili sivil toplum örgütleri ve kanaat önderleri üzerinde yoğunlaştırmalarını istedi. 

Milletvekillerinden, sivil toplum örgütleri ile kanaat önderlerinin iletişim bilgilerine raporlarında yer vermesi de talep edildi. 

En az dört milletvekilinden oluşacak heyetler Adıyaman, Aksaray, Bayburt, Çankırı, Çorum, Düzce, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Gümüşhane, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kilis, Konya, Nevşehir, Osmaniye, Rize, Şanlıurfa, Trabzon, Uşak ve Yozgat'ta incelemelerde bulunacak.

Bölgenin genel sosyal ve ekonomik durumunu inceleyecek olan heyetler, bölgedeki siyasi iklim ve gelecek dönemde halkın siyasi eğilimlerinin değiştirilmesi konusunda izlenmesi gereken yol haritasını belirleyecek.

Milletvekilleri, bölge halkının iktidardan başlıca şikayet konularını, yürütülen parti politikalarının bölge açısından CHP'yi güçlü ve zayıf kılan unsurlarını, bölge halkının temel sorunlarını ve bu konuda CHP'den beklentilerini tespit edecek.

Yorumlar (4)
1461 trabzon 11 ay önce
Şehri Trabzon şanlı CHP evidir,hoş geliyorsunuz
Davut kazancı 11 ay önce
melihşah zevzeği 36 askerimizi şehit eden putininin yanına kim gitti
melikşah 11 ay önce
o çok sevdikleri esetin yanına gitsinler Trabzon'a değil!
İsa Sayar 11 ay önce
Sayın Cumhurbaşkanımıza hakaret edenlerin şehrimizde işi yok.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@