banner556

Çebi: Her türlü vesayet ayaklarımızın altındadır

AK Parti Trabzon İl başkan adayı Selahaddin Çebi açıklama yaptı

Siyaset 12.01.2021, 12:29
Çebi: Her türlü vesayet ayaklarımızın altındadır

AK Parti Trabzon İl başkan adayı Selahaddin Çebi açıklamalarda bulundu.

Çebi şöyle konuştu;

Bugün millet iradesinden başka hiçbir güç Ak parti ye yaklaşamaz. Bizim için her şeyin üstünde olan tek irade millet iradesidir. Bunu hazmedemeyenler buna alışamayanlar var. Bundan böyle onların hiçbir zaman yanlarında vesayet olmayacaktır bunun böyle bilinmesi gerekir.

Ülkemiz içinde yurtdışı destekli bazı güç odakları bundan önce alıştıkları gibi vesayet rejimini sürdüreceklerini planladılar. hesap edemedikleri karşılarında milletin iktidarı onun dik duran bir  lideri ve kadroları olduğu idi. şimdi bunun gerçekleşmesi için başka başka oyunların peşindeler , bilmeleri gereken artık tek vesayet millete ait olan vesayettir.bunun dışında her kimden olursa olsun her kimden gelirse gelsin ayaklarımızın altındadır.
 
Her türlü vesayet; milletin iradesini yok saymakla birlikte ülkenin kalkınmasında ilerlemesinde büyük bir engel olmuştur.


Ak parti iktidarı hem ekonomik kalkınma yolunda hızla ilerlerken  hem de bu anlayışla mücadele etmesi dünya da örneği görülmemiş bir hadisedir. 
Otoyollar köprüler tüneller dev yatırımların  hepsinde ayrı ayrı vesayet gücünü karşısında bulan Ak parti hükümeti ve kadroları milletten aldığı güçle, inançlı ve kararlı bir şekilde hepsinin üstesinden gelerek eşi benzeri görülmemiş başarılar ortaya koymaktadır.

Eğer vesayet anlayışını boyun eğen bir Cumhurbaşkanı olsaydı bu ülkenin başında başta Karadeniz sahil yolu, Marmaray,3.köprü,3.havalımanı, İzmir İstanbul Otoyolu, nükleer santraller şehir hastaneleri yerli otomotiv ,yerli ve milli sanayi vatan savunasında destan yazan İHA ve SİHA lar başta olmak üzere geleceğimizin en büyük teminatı olan büyük yatımların olması mümkün değildi.
Zaman gösterdi ki bu yatırımların devamını getirecek olan milletimizin hizmetine sunacak olan tek Parti AK Partidir.Onun ömrü ile milletimizin ömrü aynıdır.onun güçlü bir şekilde ayakta durması ile milletimizin güçlü bir şekilde ayakta kalması aynıdır.

Yorumlar (7)
özgür 1 hafta önce
istanbul seçimlerinde gördük millet iradesine verdiğiniz önemi
ali 1 hafta önce
parti ömrüyle milletin ömrünü bir tutması çok talihsiz ve yüce Türk tarihine yapılmış bir sayısızlık olarak görüyorum. lütfen il başkanı olacağım diye ağzınıza geleni söylemeyin. sözlerinizi biraz ölçüp tartın.
H. M 1 hafta önce
Hangi vesayet bu ülkeyi 19 yıldır cehape yönetmiyor. Çıkın bu vesayet başörtüsü ve hain söylemlerinden. İnsanlar aç iş aş derdinde.. Bırakın bu fuzüli işleri..
Hakan 1 hafta önce
Bunlara suc bulmayin bunlar bu sozleri becerip soyleyecek adamlar degil. Yazip verlileni okumusturlar.
birol 1 hafta önce
geç kaldık pazar dağıldı...
Murat Akkoca 1 hafta önce
saydığınız projelerden sadece karadeniz sahil yolunu gördüm. onuda anap döneminde yaptılar. gerisini rüyamda görüyom
Gkansss 1 hafta önce
Adamın ettiği lafa bak ya akıl alır gibi değil.parti ömrü ile ülke ömrünü bir tutuyor.pastadan pay alacam diye koca vatani partiye indirgiyor.daha da kötüsü bu tipler trabzonun yönetim kadrosunda olacaklar.vah ki ne vah

Gelişmelerden Haberdar Olun

@