banner556

Canan Kaftancıoğlu ifadeye çağrıldı

CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ifadeye çağrıldı. Kaftancıoğlu hakkında “Suçu ve suçluyu övme, suça azmettirme" suçlarından hakkında soruşturma açılmıştı.

Siyaset 28.04.2020, 11:40
Canan Kaftancıoğlu ifadeye çağrıldı

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un evinin fotoğraflarını çeken CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş hakkında “özel hayatın gizliliğini ihlal" suçlamasıyla ayrı bir soruşturma yürütüyor. Kaftancıoğlu hakkındaki soruşturma ise İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un avukatı Sezgin Tunç’un yaptığı suç duyurusu üzerine başlatıldı.

Kaftancıoğlu, CHP Üsküdar İlçe Başkanı Özçağdaş hakkında soruşturma başlatıldıktan sonra sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı. Kaftancıoğlu'nun mesajı üzerine yapılan suç duyurusunun ardından, "suçu ve suçluyu övme, suça azmettirme" suçlarından hakkında soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ifadeye çağırdı. Kaftancıoğlu'nun bu hafta içinde hakkındaki suçlamalarla ilgili ifade vermesi bekleniyor.

Yorumlar (3)
davut 9 ay önce
Boğazda 258 TL'ye arazi kiralayan bir devlet memuru nasıl oluyor? İşte AKPli insanlar bu soruyu kendilerine sordukları zaman ülke pislikten biraz olsun burnunu çıkartır. Eğer böyle imkan varsa bana da kiralasınlar.
İLKER TÜRK 9 ay önce
emri ver sonra soruşturma başlattık öyle mi... bu kadın pkk terör örgütünü yöneticilerinden daha tehlikelidir. siyaset adı altında her türlü vatan hainliği yapılmakta .devleti göreve çağrıyoruzzz
deli 9 ay önce
zaten istanbula bi faydası yok

Gelişmelerden Haberdar Olun

@