7m


7m

hyundai

Çakıroğlu'na son görev

Hasan Çakıroğlu (55) için ilçeye bağlı Sıraağaç köyünde öğle namazı sonrasında kılınan cenaze namazına Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Süleyman Soylu, Devlet eski bakanlarından Eyüp Aşık, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. Cenaze namazının ardın

Siyaset 18.09.2008, 14:55
Çakıroğlu'na son görev

Hasan Çakıroğlu (55) için ilçeye bağlı Sıraağaç köyünde öğle namazı sonrasında kılınan cenaze namazına Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Süleyman Soylu, Devlet eski bakanlarından Eyüp Aşık, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Cenaze namazının ardından Hasan Çakıroğlu aynı yerdeki aile mezarlığında toprağa verildi.


Yorumlar (7)
onur sağır 14 yıl önce
Dp Merkez İlçe yönetimi olarak sevgili hasan çakıroğlu abimize allahtan rahmet yakınlarınada sabırlar dilerim tanıdığım en değerli büyüklerimizdendin bize yaptığın abilikleri unutmamız imkansız dp parti sensiz emin olki olmucak tekrar allahtan rahmet diliyorum saygılarımnla.
BALIK 14 yıl önce
Değerli arkadaşımıza ALLAH(CC)dan rahmet ailesine sabır diliyor,hakkımı helal ediyorum
ADNAN 14 yıl önce
çakıroğlu ailesine baş sağlığı geriye kalanlara allahtan sabırlar dilerim
Adem sogut 14 yıl önce
çakıroğlu ailesine başsağlığı diler yakınlarına allah sabırlıklar versin
nefsi_kono 14 yıl önce
Değerli büyüğümüze allahtan rahmet tüm çakıroğlu larına ve demokratlara başsağlığı dilerim
h.ahmet 14 yıl önce
geç tanığım hasan ağabeye allahtan rahmet kederli ailesine ve çocuklarına sabırlar dilerim gelecek nesillere örnek olacak hasan ağabey nur içinde yatsın dualarım seninle olacak çakıroğlu aile eşrafına allah cc dan sabırlar dilerm ahmet albayrak ve ailesi
fotoersin 14 yıl önce
SAYIN HASAN ÇAKIROĞLUNUN VEFATINI BÜYÜK ÜZÜNTÜYLE ÖĞRENTİK MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE BÜTÜN SEVENLERİ SABIRLAR DİLİYORUM.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@