7m


7m

hyundai

Büyük tartışma başladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat ile CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, son günlerde ortaya attıkları iddiaları tartışmak üzere bir araya geldi. Gazeteci Uğur Dündar yönettiği TBMM Basın Toplantısı Salonunda yapılan tartışma

Siyaset 25.09.2008, 15:07
Büyük tartışma başladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat ile CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, son günlerde ortaya attıkları iddiaları tartışmak üzere bir araya geldi.

Gazeteci Uğur Dündar yönettiği TBMM Basın Toplantısı Salonunda yapılan tartışmayı çok sayıda basın mensubu izliyor. Çeşitli televizyon kuruluşlarına ait 20 canlı yayın aracı da tartışmayı seyircilere naklen aktarıyor.

TBMM Başkanı Köksal Toptan, Kılıçdaroğlu ve Fırat'ı, tartışmaları öncesinde birlikte kabul etti.

Toptan'ın TBMM'deki makamında gerçekleşen görüşme, 15 dakika sürdü.

KILIÇDAROĞLU: "SÜRPRİZLER OLACAK"
CHP Grup Başkanvekili Kılıçdaroğlu, Meclis başkanlık binasının önünde, gazetecilerin, ''Heyecanlı mısınız?'' sorusuna, ''Hayır heyecanlı değilim. Sorumluluk içinde bildiklerimi açıklayacağım. Sonucunu hep beraber göreceğiz'' karşılığını verdi.

Bir gazetecinin, ''Yaz boyunca hem AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, hem de Deniz Feneri Davası konusunda ardı ardına belgeler açıkladınız. Bugün de sürprizlerin olacak mı?'' şeklindeki sorusu üzerine Kılıçdaroğlu, ''Her yolsuzluk olayında sürprizler vardır. Burada da sürprizler olacak. Benim de sürprizlerim olacak. Bunları hep beraber duyacaksınız, göreceksiniz. Belgelerini de sizlere göstereceğim'' dedi.


Yorumlar (1)
nuri cebiroglu 14 yıl önce
kılıçdaroğlunun tek bır sözü dıkatımı çektı oda şudur eroın davasında sız hiç baronların yakalandıgını duydunuz mu evet ben duymadım yaalanmazda.eskı otagı oldugu şirketının karışmadıgı halt kalmamış maşallah. şirketı sattıktan sonra mı uyuşturucu işi başlamış. süt dökmüş kedı gıbıydım mım bey.van da olanları hala unutmadık.van dakı hakım savcı sankı bu ülkenın yargısını temsıl etmıyor sen karakolu basacaksın sonrada çıkıp dolaşacaksın,kımse kımse çamur veya ıftırayı kolay kolay atamaz var bırşeyler dıye ınanıyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@