Bizim Süleyman son sürat

Aydoğdu, seçim çalışmaları kapsamında çarşı esnafını ziyaret ederek, sorunlarını dinledi. Aydoğdu, seçim gezisi esnasında engelli çocuklar yararına bilet satan bayanlardan bilet satın alan Aydoğdu, seçildikleri takdirde engelli vatandaşlar için hayata geç

Siyaset 02.03.2009, 16:22
Bizim Süleyman son sürat

Aydoğdu, seçim çalışmaları kapsamında çarşı esnafını ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.

Aydoğdu, seçim gezisi esnasında engelli çocuklar yararına bilet satan bayanlardan bilet satın alan Aydoğdu, seçildikleri takdirde engelli vatandaşlar için hayata geçirecekleri bir çok projenin olduğunu belirtti.

Yaklaşık bir aydan beri esnafı ziyaret ettiklerini kaydeden Aydoğdu, şöyle devam etti:
"Yaptığımız esnaf ziyaretlerinde gördüğümüz manzara hiç de iç açıcı değil. Esnafımız ve vatandaşlar kan ağlıyor, esnafımız kriz teğet geçti diyenlere karşı borçlarını kapatmak için elindeki dükkanını ya kiralıyor ya da satıyor"

Trabzon'a yapılan büyük alıveriş merkezlerinin küçük esnafı bitirme noktasına getirdiğini, krizin bu şekilde çözülemeyeceğini ifade Aydoğdu, "Küçük esnaf, yani orta direkt desteklenmeli, yoksa toplum barışı bozulabilir. Fındık ve çayla ilgili yapılan yanlış politikalar bölge insanımızı çıkmaza sokmuştur" diye konuştu.

Vatandaşlar tarafından ilgi ile karşılanan Aydoğdu, kendisine gösterilen bu yakın ilgiyi sandık başında da görmek istediğini belirterek, esnaf ve vatandaşlardan destek istedi.

Yorumlar (5)
muhtarer 12 yıl önce
valla trabzon da yaşayan secmenlere kendini bi tanıttırabilirsen sayın başkan secmen senden başkasına rey vermez bütün mesele kendini tanıttırman lazım kazanan vatandaş olur trabzon olur cünkü sen hizmet etmeden duramassın ben bilirim ama işte vatandaşın seni tanıyıp anlaması lazım bi anlarsa zaten kim tutar seni yürü başkan yürü yolun acık reylerin bol olsun saygılarımla.
temel 12 yıl önce
trabzon kendi bağrında yetişmiş kendi sorunlarını iyi bilen kendi evladına sahip çıkmasını bilir 30 mart sabahı güzel trabzonumuzda sizleri belediye başkanı olarak görmek istiyoru< yolun açık olsun başkan.
ali say 12 yıl önce
yavvv. Temel Abi ve saygıdeğer Muhtar Amca... Bakıyorum da... Sizin Doğruyol haberlerini sizden başka okuyan yok abi... Tamam siz yorumlarla destek filan oluyonuz ama abi.. Baksana haber saat 16.20 de girmiş okuyan sayısı 239 filan... Yani abiler amcalar! millet bu demokrat, memokrat, bizim, sizin SÜLEYMAN olayını sanki çok fazla ciddiye almadı gibi geldi... Ben yine de sizin şevkinizi kırmıyıyım, içinizdeki demokrat ateşe sakın olaki yanlış anlamayın su sıkmayayım ama Abi; olay böle da... Ne dersin Temel abi..? Sayın muhtar amca? bu arada muhtar amcama da türkiyenin nabzını net.ten tutan bir büyüğümüz olarak saygılar...Geçen haftada istanbulda Aydın Menderes Abimizle yemekteydik... Muhtar amcamı aradı yanımızda, buna da şahit biri olrak duygu ve düşüncelerimi gayet açık ifşa etmekten çekinmedim... Allah milletimize zeval vermesin...
limanoba 12 yıl önce
Demok ratlara burda cok iştüşüyor demokratlar Syn Süleyman AYDOĞDUYA sahim cıkarsa trabzon beletiyesini alacağın dan hicşübhem yokdur yanılmı yoram demokrat bardinin trabzonda 11bin cıvarında kayıtlı üyesi var bunlar bartisine sahib cıkarsa yanlarına birer kişi daha alırsalar trabzon belediyesi dmokrat bartinin olur 30 martsabahı kratı türkiyenin her yerinde şaha kaltırmak demokratların elinde
temel 12 yıl önce
sn ali say : ben bizzat kendim bu işin içinde olan, sn Aydoğdu ' ya gelen tepkileri yakinen bilen, tüm gücümüzle partimizi ayağa kaldırmak için çalışan bir kişiyim. Adayımız trabzonun öz evladı,trabzonun sorunlarını bilen, bu şehirde doğmuş büyümüş son derece dürüst,ahlaklı, şahsiyetli, kariyerli ve temiz bir insandır. Net ve açık konuşayım; iktidar olduğumuz dönemler dahil çıkardığımız belediye başkan adaylarından bile daha çok ilgi görüyoruz ve beğeniliyoruz. Bunun meyvesini 30 mart sabahı çok açık olarak göreceğiz. Herkes şunu bilsinki demokratlar bir ailedir. Küsü, dargını, eskisi, yenisi yoktur. Tüm partililer adayımızın etrafında kenetlenmiş durumdadırlar. Ve hepimiz bilelimki 30 mart sabahı hiçte süpriz olmayan bir şekilde trabzon belediye başkanı SN SÜLEYMAN AYDOĞDU olacaktır. SAYGI VE SEVGİLERİMLE...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@