Bizim Süleyman adayları tanıttı

29 mart seçimlerine kısa bir süre kala çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Demokrat Parti'de Trabzon Belediye Başkan adayı Süleyman Aydoğdu, Çaykara ve Sürmene belediye başkan adayı tanıtım törenine katıldı. Sürmene ve Oylum belediye başkan adayı tanıtımın

Siyaset 10.02.2009, 16:35
Bizim Süleyman adayları tanıttı

29 mart seçimlerine kısa bir süre kala çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Demokrat Parti'de Trabzon Belediye Başkan adayı Süleyman Aydoğdu, Çaykara ve Sürmene belediye başkan adayı tanıtım törenine katıldı.

Sürmene ve Oylum belediye başkan adayı tanıtımında konuşan Aydoğdu, Türk milletinin bu seçimde kömür ve beyaz eşya dağıtanlara oylarını satmayacaklarını söyledi. 

Aydoğdu, "Bu süreçte Oylum ve Sürmene belediye başkan adaylarına bu yoılda destek mesajı vererek hayırlı olsun dedi.

Sürmene belediye başkan adayı, Hakan Hüseyin Küçükali, seçimlere hazır olduklarını ve Sürmene'yi layık olduğu yere getireceklerini kaydetti.

Sürmene'nin oylum Beldesi belediye başkan adayı Hüsamettin Karadağ, Sürmene'de işsizlikten dolayı yaşanan göç sorununa çözüm bulacaklarını ifade etti.

Öte yandan Aydoğdu, Çaykara belediye başkan adayı tanıtım törenine katıldı.

Belediye başkan adayı Aydın Kofoğlu, 2004 yılında belediye başkanlığı görevini bıraktığımızdan bu yana belediye vatandaşlara hizmet verememektedir.

Çaykara'nın sorunlarının adeta bir yumak gibi büyüdüğünü ifade eden Kofoğlu, bize tekrar şans verildiği taktirde yüzleri güldüren ve Çaykaralıların işini yapan bir belediye anlayışıyla çalışmaya başlayacaklarını belirtti.

Kofoğlu ayrıca, Çaykara'nın içme suyu ve yardıma muhtaç vatandaşlar için kimsesizler yurdu yaptıracaklarını söyledi.

Yorumlar (1)
temel 12 yıl önce
bu seçimlerin en iddaalı partisi demokrat partidir. kimsenin beklemediği şekilde çok süpriz oylar alacağız ve sadece trabzonla sınırlı kalmayacak. ığdır dan çanakkaleye sinoptan hataya kadar güzel yurdumuzun 4 bir yanında kırat bayrakları dalgalanacak. bu mart kıratın yeniden şahlanışının başlangıcı olacak. YETER ARTIK! BU MART SARI KART.! VUR MÜHÜRÜ KIRAT' A !!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@