banner491

Başkanlar Büyükşehir'i konuştu

Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu başkanlığında ilçedeki bir yemek salonunda düzenlenen toplantıya Of Belediye Başkanı Oktay Saral, Sürmene Belediye Başkanı Fikri Usta, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Arsin Belediye Başkanı Erdem Şen,

Başkanlar Büyükşehir'i konuştu

Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu başkanlığında ilçedeki bir yemek salonunda düzenlenen toplantıya Of Belediye Başkanı Oktay Saral, Sürmene Belediye Başkanı Fikri Usta, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Arsin Belediye Başkanı Erdem Şen, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, diğer ilçe ve belde belediye başkanları ile parti merkez yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Gümrükçüoğlu, burada yaptığı konuşmada, Trabzon'un büyükşehir olması yönündeki çalışmaların üç plan üzerinde devam ettiğini söyledi. 

Birinci planda büyükşehrin, Trabzon'un tümünü kapsayacak şekilde düşünüldüğünü ifade eden Gümrükçüoğlu, ''İkincisi Of'tan Beşikdüzü'ne kadar sahil kesimi kapsayacak. Üçüncü planımız ise Trabzon merkezden 30 kilometre mesafedeki doğu ve batı yönündeki ilçeleri kapsayacak. Son karar Başbakan Erdoğan'ın İçişleri Bakanıyla yapacağı görüşme sonrasında verilecek'' dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
fatihten
fatihten - 9 yıl Önce

olacaksa tümü olsun, bari dağ, yayla turizmimiz gelişir, alt yapı gelişir, ulaşım gelişir, bir daha bu fırsat ne gelir ne de tümü büyükşehir yapabilirsiniz, iki kere düşünelim, tümü büyük şehir trabzonda iç kesimler de kalkınacak, aksi olursa klasik bir büyük şehir oluruz sahil kesim varlık iç kesimler yokluk çeker

ADIL
ADIL - 9 yıl Önce

Büyük şehir olduktan sonra yapılacak projolerle Trabzonu sefalet ve çile şehri değil.Huzur ve mutluluk şehri yapmalıyız.Pırıl pırıl adına yakışır örnek bir büyükşehir olmalıyız.

han_gar
han_gar - 9 yıl Önce

trabzon ömrü bıllah daha boyle yatırım gormmeıştır...helal olsun beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

SIRADAKİ HABER

banner441