Başbakan'ın helikopteri acil indi

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, miting ve toplu açılış törenlerine katılmak üzere helikopterle Yozgat'a giderken hava muhalefeti nedeniyle Çorum'un Boğazkale ilçesine inmek zorunda kaldı. Çorum Valisi Mustafa Toprak, Başbakan Erdo

Siyaset 24.02.2009, 13:00
Başbakan'ın helikopteri acil indi

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, miting ve toplu açılış törenlerine katılmak üzere helikopterle Yozgat'a giderken hava muhalefeti nedeniyle Çorum'un Boğazkale ilçesine inmek zorunda kaldı.
Çorum Valisi Mustafa Toprak, Başbakan Erdoğan'ı taşıyan helikopterin, hava muhalefeti nedeniyle Yozgat'a en yakın ve en uygun yer olan Boğazkale ilçesine indiğini bildirdi.


Vali Toprak, Başbakan Erdoğan'ı taşıyan helikopterin saat 12.10'da Boğazkale İlçe Jandarma Komutanlığının helikopter pistine indiğini, Erdoğan'ın Jandarma Komutanlığında istirahat ettiğini belirtti.

Mustafa Toprak, Erdoğan'ın makam aracının kısa bir süre sonra ilçeye ulaşacağını belirterek, Başbakan Erdoğan'ın ilçeye 35 kilometre uzaklıktaki Yozgat'a karayoluyla gideceğini kaydetti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@