banner539

banner526

banner533

banner513

Balta'dan haber61'e açıklama

Ak Parti Trabzon Belediye başkan adayını ne zaman açıklayacak, herkes tarafından merek edilen sorunu cevabını Ak parti Trabzon İl Başkanı Muhammet balta verdi. Balta, Trabzon Belediye başkan adayının ne zaman açıklanacağı konusunda haber61.net'e bir açıkl

Siyaset 13.01.2009, 15:57
Balta'dan haber61'e açıklama

Ak Parti Trabzon Belediye başkan adayını ne zaman açıklayacak, herkes tarafından merek edilen sorunu cevabını Ak parti Trabzon İl Başkanı Muhammet balta verdi.

 

Balta, Trabzon Belediye başkan adayının ne zaman açıklanacağı konusunda haber61.net'e bir açıklama yaptı.

 

GENEL MERKEZİN KARARINI BEKLİYORUZ

 Trabzon Belediye başkan adayı konusunda Genel merkezin kararını beklediklerini belirterek, “Genel merkezde çok büyük yoğunluk var, Trabzon bu yoğunlukta sıraya girebilecek mi, bu konuda bekliyoruz, ama genel merkezde müthiş derecede bir  yoğunluk var” dedi.

 

BAŞBAKANIMIZIN AÇIKLAMASINI ARZU EDİYORUZ

 

Trabzon Belediye Başkanı adayını Sayın Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Trabzon'a gelerek açıklaması yönünde bir arzuları olduğunu ifade eden Balta, “Bizim arzumuz da adayımızı Başbakanımız Trabzon'a gelerek yapmasını istiyoruz, sayın başbakanımızın programı buna uyacak mı, bu konuda net bir şey söyleyemem” diye konuştu.

 

Selahattin AYDINLI / haber61.net

 

Yorumlar (1)
tahsin turgut 12 yıl önce
Sn Balta çok iyi niyetli bir başkan.. Sn balta SİZ Trabzon'da 6 milletvekili olan, iktidar Partisinin İl Başkanısınız... Ne demek Sn Başbakan açıklayacak? Sizin haberiniz, sizin tavsiyeniz, sizin diretmeniz filan yok mu? Ben İl Başkanı olacam ve partimin benim şehrimdeki Belediye Başkan adayını SHOW HABER vs. den duyacam... Böle bişe olabilir mi? Böle bişe akıllardan geçebilir mi? Hey gidi Azer Benli? Heyy. Hey gidi Cafer Hazaroğlu?... Hey gidi Bekir Bülbüloğlu?...Hey gidi Muhammet öztürk... Hey... İktidar olabilirsiniz ama MUKTEDİR olamazsanız Volkan beyin karşısına 29 mart sabahına kadar aday ararsınız... Ne diyeyim?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@