alexa metrics

banner536

Bakan Soylu ameliyat oldu

Soylu, Pazartesi günü katıldığı bir basın toplantısında rahatsızlanmış, burnu kanamıştı

Siyaset 16.01.2020, 18:43
Bakan Soylu ameliyat oldu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, burun ameliyatı oldu. Katıldığı bir toplantıdaki canlı yayında burun kanaması sorunu yaşayan Soylu’nun kılcal damarlarının yakıldığı öğrenildi.

13 Ocak Pazartesi günü İdlib'e yardım amacıyla düzenlenen “İdlib'in Yayındayız” kampanyasının tanıtım törenine katılan Bakan Soylu, açıklama yaparken burnu kanadı. Bu sırada toplantıyı canlı veren televizyonlar yayını kesmek zorunda kaldı. Çalışmalarına devam eden Soylu, salı günü Ankara'da özel bir hastaneye giderek tetkik yaptırdı. Doktorlar, kanamaya neden olan kılcal damarların yakılmasını önerdiler ve bakanın kılcal damarları yakıldı.

Bakan Soylu, yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle iki gündür dinleniyor. AKP grup toplantısı ve Belediyeler Birliği'nin düzenlediği ‘Akıllı Şehirler' toplantısına katılamayan Bakanın, sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Sözcü


Yorumlar (5)
İsimsiz 2 yıl önce
İç işleri bakanı neden devletin kendi hastanesini değil de özel hastanede ameliyat oluyor. Yazik yazık halkina devlet hastanelerini öyle yaptık böyle yaptık diye öve öve bitireme ama kendin git özel hastanede ameliyat ol..
abdi abi 2 yıl önce
bakanım büyük geçmiş olsun..ALLAH tan acil şifalar diliyorum
yakun 2 yıl önce
Bildiğimiz kadarıyla Soylu inançlı bir insan, inanç sahibi insanlar bir an önce Allah' ına kavuşmak ister. İnşAllah Soylu' da en kısa zamanda bu isteğine kavuşur.
Poyraz 2 yıl önce
Ulan ne çok siyaset yaptınız be kardeşim adam ameliyat olmuş geçmiş olsun deyin geçin gitsin hayret bişey ya
Ali 2 yıl önce
Devletin hastanelerinde doktor yok vatandaşıda özel hastanelere teşvik ediyorlar soylu da devlet hastanelerinde doktor olmadığını biliyor özel hastaneye gitmesi mecburiyetten

Gelişmelerden Haberdar Olun

@