banner539

banner526

banner533

banner513

Bakan Özak açılış yaptı

Bayırndırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak AK parti Trabzon Belediye başkan adayı Orhan Gümrükçüoğlu adına seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bakan Özak Yenimahalle'de Belediye Meclis Üyesi Eyüp Kitapçı'nın seçim irtibat bürosunun açılışını yaptı.Açılışa Bakan

Siyaset 27.02.2009, 15:21
Bakan Özak açılış yaptı


Bayırndırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak AK parti Trabzon Belediye başkan adayı Orhan Gümrükçüoğlu adına seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Bakan Özak Yenimahalle'de Belediye Meclis Üyesi Eyüp Kitapçı'nın seçim irtibat bürosunun açılışını yaptı.

Açılışa Bakan Özak'ın yanı sıra Ak Parti Trabzon illetvekili Mustafa Cumur,Ak Parti Trabzon il başkanı Muhammet Balta Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yılmaz Büyükaydın, Belediye Meclis üyesi adayı Sezgin Yılmaz ve Fahrettin Aksoy da katıldı.

Seçim irtibat bürosunun açılışını bakan Özak ve Belediye Meclis üyesi adayı Eyüp Kitapçı birlikte yaptılar

SİMİT YEDİ
Bakan Özak seçim gezileri çercevesinde Yenimahalle'de vatandaşlarla görüşürken Cuma namazını Yenimahalle camiinde kıldı.

Özak namazın ardından camidekilerle birlikte simit yiyerek çay içti . Özak burada basın mensuplarının isteğini kırmayarak simitle poz verirken Trabzon simidinin Türkiye'de bir marka olduğuna değindi.

Özak, ardından da Gazeteciler cemiyeti eski başkanı Ömer Güner'i evinde ziyaret ederek plaket veren Özak, gazetecei Güner'in elini de öptü.

Yorumlar (5)
eren nalbant 12 yıl önce
fabrika ac ki insanlarımız calışsın?
sarmacı 12 yıl önce
eren bey in yorumuna aynen katılıyorum ..fabrikalar açın,(kayseride açılan yüzlerce fabrika gibi)halkımıza iş imkanı yaratın, lütfen trabzon için çalışın hani akyazyı yapacaktınızzz(başbakan söz vermişti)bunları yapı ki hep beraber sizi alkışlayalımm?
osmanlee 12 yıl önce
her nedense istihdam deyince herkesin aklına fabrika geliyor. trabzona kaç tane hastane açıldı ve başka hastane yapımına devam ediliyor, forum. buralarda çalışan ve çalışacak olanlar istihdamdan sayılmıyor mu? ayrıca kentsel dönüşümler yapılırken istihdam oluşturulacak. istihdam = fabrika klişesini aklımızdan çıkaralım artık.
hasannu 12 yıl önce
İstihdam = Fabrika+hastane+iş merkezi+turizm

Fabrika>hastane+iş merkezi+turizmformül açık ispatı Forum ve diğer hastahanelerin istihdam sayısı ve organize sanayini, diğer sanayi siteleri ve çimento, hekimoğlu fabrikalarını istihdam sayısı
musar 12 yıl önce
belediye fabrika acıp işci calıştırmaz ama hükümet fabrika icin teşvik yapabilir bakanımız birilerini suclarken biz ne yaptıkta demeli.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@