banner536

banner526

banner513

Bakan Albayrak: Tarih yazmaya devam ediyoruz

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Cumhurbaşkanımızın söz verdiği gibi Hadımköy Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi rekor bir süreyle tamamlandı. Bu dönemde ekonomi ve sağlık alanlarında tarih yazmaya devam ediyoruz" dedi.

Siyaset 31.05.2020, 19:29
Bakan Albayrak: Tarih yazmaya devam ediyoruz

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Hadımköy Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi'yle ilgili paylaşımını Twitter hesabından retweetleyerek, şu ifadelere yer verdi:

"Bu dönemde ekonomi ve sağlık alanlarında tarih yazmaya devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımızın söz verdiği gibi Hadımköy Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi rekor bir süreyle tamamlandı. Bugün dualarla milletimizin hizmetine açılıyor. Hayırlı uğurlu olsun."


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
yakun 1 ay önce
Cihan şümul Osmanlı İmparatorluğunun duraklama, gerileme ve dağılma dönemini yazan tarihçilerde tarih yazmıştı.
Remzi_1461 1 ay önce
Kemal Derviş'i çağırırsın İMF'den 30 milyar dolar borç alır ve o zaman senin istediğin gibi tarih yazılır.Aklınca dalga geçmeye çalışıyorsun,Zeka küpü...
Remzi_1461 1 ay önce
Rahmetli Erbakan Hocanın dönemi hariç,uzun yıllardır Türk ekonomisi en başarılı dönemlerini yaşıyor.Bu kadar zorluklar olmasına rağmen.birileri bu başarıyı kıskanıp çatlıyor ve şuursuzca eleştiri yapıyor o ayrı bir konu,dilin kemiği yoktur.Kıskananlar çatlasın..
Sinan 1 ay önce
Doğru diyorsun sayın bakan ekonomide tarihin de tarihini yazaysiniz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@