banner526

banner513

Bahçeli erken seçimle ilgili kararını verdi

MHP Lideri Devlet Bahçeli gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Siyaset 01.06.2020, 20:56
Bahçeli erken seçimle ilgili kararını verdi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, teşkilatlara genelge gönderdi. Bahçeli genelgedeki açıklamasında erken seçim ve ABD'deki olaylara değindi.

PROTESTOLARLA İLGİLİ ABD YÖNETİMİNE ÇAĞRI

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları;

"25 Mayıs 2020 tarihinde, ABD'li bir polis memurunun sırf derisinin renginden dolayı bir insanı boğarak öldürmesi bu ülkede dehşet ve şiddet olaylarının perdesini kaldırmıştır. ABD ilk kez kendi coğrafyasında, kendi insanları eliyle zor duruma düşmüştür. Biz hiçbir ülkenin güdümlü ve kontrollü kaos çemberine alınmasını hoş görmeyiz, bunu da arzulamayız. Ancak ABD'nin samimi ve dürüst bir muhasebeye, karanlık sicilini aklayacak, temize çıkaracak, hatta insanlığa bir özrü çok görmeyecek dirayete fazlasıyla ihtiyacı olduğu da inkar ve ihmal edilemez bir gerçektir.

"SEÇİM ZAMANINDA YAPILACAKTIR"

"28.Dönem Milletvekili Genel Seçimleri 2023 yılının Haziran ayında yapılacaktır. Erken seçim söylemi ayıplı bir tuzaktır, kirli bir tertiptir, dibi uçurum olan bir tezgâhtır. Bu tuzağa düşecek, bu tertibe kanacak, bu tezgaha gelecek aklı başında hiç kimse yoktur. Türkiye'yi erken seçime sürükleme kara propagandasına kulak asılmayacak, milletvekili seçimleri 2023 Haziran'da yapılacaktır."


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (7)
Metin 1 ay önce
Sana ne oluyor sen iktidarmısın ki seçim tarihine karar vereceksin işimi yap yani muhalefet gibi davran iktidar gibi değil mehape as başkanı
Ercan A 1 ay önce
Sen hele bir sus bakalım.
sadaban 1 ay önce
rahmetli başbuğ bunun için ajan demişti, biz o zaman türk ajanı zannetik ancak adam emperyal ajan çıktı. Türkiyeyi köleleştirmek için en iyi maskede milliyetçilik..
Ercan 1 ay önce
O ajan ve siz milliyetçisiniz öyle mi? Sizi Gizli Hdp seviciler sizi.
semih uzun 1 ay önce
Bu zatı hala ciddiye alanlar varmı acaba? Gerçekten merak ediyorum.
Ali KAYA 1 ay önce
Adamı kıt olan yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derlermiş.
Sinan 1 ay önce
Ey gidi Bahçeli açıklamada yapaysin he bise olmamış gibi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@