Bahçeli ateş püskürdü; MHP'de hile hurda arayanlar...

Devlet Bahçeli çok sert konuştu!

Bahçeli ateş püskürdü; MHP'de hile hurda arayanlar...
Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Lideri Devlet Bahçeli "16 Nisan'da fiili karmaşa sone erdi sistem tartışması bitti" dedi. "Bir ara bıyık altından gülenler, şeytanla bile aynı kareye girecek kadar gözlerini hırs bürüyenler 16 Nisan'da silinip gittiler" diyen Bahçeli'nin konuşmasının satır başları şöyle: Türk milleti iradesini göstermiş, yeni bir dönemin kapısını aralamıştır. Demokrasi hayatımızda bir milat, siyasi tarihimizde bir dönüm noktasıdır. Milliyetçi Hareket başladığı bir işi yarım bırakmamış, verdiği sözün altında kalmamıştır. Bu ülke için ettiğimiz yeminler tutulmuştur. Bizde hile arayan 16 Nisan'da hüsrana uğramıştır.

Vicdanımız rahat, gönlümüz müsterihtir. Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve benim ilkelerimiz doğrultusunda Evet dedik, bundan sonra da aynı kararlılığı sürdüreceğiz. Artık sistem tartışmaları, fiili karmaşa sona ermiştir. Neyi hedeflemişsek birer birer hayata geçmiştir. 16 Nisan referandumun sonuçlarına göre milletin ayağındaki prangalar söküp atılmıştır.

CHP BALTAYI TAŞA VURDU 

16 Nisan'da destan yazan Türk milletiyle iftihar ediyorum. Milletimize en derin şükranlarımı sunuyorum. 16 Nisan'a kadar üstün bir gayretle çalışan, kısıtlı imkanlarla çalışan dava arkadaşlarımıza ve tüm parti teşkilatımıza teşekkür ediyor. Sayın Cumhurbaşkanına, sayın Başbakan'a, AK Parti'ye gönül vermiş kardeşlerime teşekkür ediyorum. 16 Nisan'ın kazanan ve kaybedenleri bellidir. Kazanan Türk milletidir, kazanan tüm vatandaşlarımızdır, kazanan Türkiye'dir. Kaybedenler kulübü ise oldukça karışık, kalabalık ve karmaşıktır. FETÖ yerle bir olmuş, PKK hapı yutmuş, PYD/ypg kaybetmiş, HDP dağılmış, DHKPC darbe yemiştir. CHP ise yine baltayı taşa vurmuştur. 

BIYIK ALTINDAN GÜLENLER...

Bir ara bıyık altından gülenler, şeytanla bile aynı kareye girecek kadar gözlerini hırs bürüyenler 16 Nisan'da silinip gittiler. 16 Nisan 80 milyonun demokrasi zaferidir, milli bir uyanıştır. Bunu görmek ahlaken bir mecburiyettir. Bu zaferi gölgelemeye çalışanlar, mahşeri vicdanda mahkum olacaktır. Türk milleti 16 Nisan günü sandık başına giderek, anayasa değişikliklerine olur vererek bu bahsi açılmamak üzere kapamıştır. Sistem tartışmaları tedavülden kalkmıştır. 16 Nisan'da seçim yapılmamış, partiler oylanmamıştır. Yalnızca anayasa değişikliği ile ilgili milettimize müracaat edilmiştir. Bir kaşık suda fırtına koparıp, 16 Nisan'ı hazmedemeyenler karanlık çevrelerdir. Ortadaki demokratik tabloya saygı ve riayet gerekirken, kriz tetikçileri harekete geçmiştir. Halkoylamasında yüzde 50 artı 1'e ulaşan tercih meşrudur, hukukidir. 

Kaos lobisi ar damarı çatlamışçasına faaliyettedir. Yerli ve yabancı odaklar son kozlarını oynamaktadır. Bildik ve tanıdık simalar kargaşaya çanak tutmaktadır. 16 Nisan'da millet tarafından boğulduklarından haberleri yoktur. 16 Nisan akşamı, sandıkların açılıp sonuçların açıklanmasıyla birlikte, bir kısım kimliksiz, kişiliksiz provokatör MHP'yi hedef almıştır. Utanmasalar, 81 ilde kurulan tüm sandıklara hangi partiden oy geldiğini anlatmaya çalışacaklardı. Allahtan bu kadar alçalmayı başaramadılar. Yine de bulanık suda balık avlamak için küflü oltalarını salladılar. Partimize gönül veren kardeşlerimizin yüzde 80'inin oy vermediğini ahlaksızca söylediler.

YSK HEMEN ÇALIŞMA YAPSIN

Açık çağrımdır, YSK bir çalışma yapmalıdır. Eğer imkan varsa, Evet ve Hayır oyu veren vatandaşlarımızın hangi partiye oy verdiği anlaşılmalıdır. FETÖ'yü hesaba katan yoktur, kripto damarı gören yoktur, MHP'ye yüklenilmektedir. Pensilvanyalı hainle kimin hatıra fotoğrafı varsa, kimler bir zamanlar yanak yanağa ise şimdi de MHP'ye saldıranlar onlardır. Bunların maskeleri kimseyi aldatmamalıdır. Hale aidiyetleri belirgindir. Bunların gözleri Pensilvanya'da, ederleri 1 dolardır. 

FETÖ'YÜ HESABA KATAN YOKTUR  

FETÖ'yü hesaba katan yoktur, kripto damarı gören yoktur, MHP'ye yüklenilmektedir. Pensilvanyalı hainle kimin hatıra fotoğrafı varsa, kimler bir zamanlar yanak yanağa ise şimdi de MHP'ye saldıranlar onlardır. Bunların maskeleri kimseyi aldatmamalıdır. Hale aidiyetleri belirgindir. Bunların gözleri Pensilvanya'da, ederleri 1 dolardır. Bunlar Evet kararının sandıktan çıkmasından sonra çılgına dönmüşlerdir. Kalan son nefesleriyle MHP'yi taşa tutmuşlardır. İftira ve ithamlarında çırpına çırpına perişan olacaklardır. Aziz dava arkadaşlarımın büyük bir çoğunluğu Türkiye için Evet demiştir. FETÖ için PKK için Hayır diyenler bunu anlayamaz. Bu korkak ve işbirlikçilerin korkusu büyüyen milli birlik şuurudur. İplerini tutan efendileri de aynı akıbete mecbur kalacaktır. 

16 Nisan aynı zamanda olgunluk imtihanıdır. Türkiye'de yeni bir dönem başlamıştır. Ülkemizde hükümet sistemi 16 Nisan itibariyle değişmiştir. AGİT'in açıklamaları, 16 Nisan'da alınan sonuca yönelik kuşkulu tavrın geldiği noktayı özetlemektedir. Batı 16 Nisan'dan sonra da milli iradeyle hesaplaşmak için her fırsatı kullanacaktır. Yanlış hesap varsa, Türk milletinin azametiyle karşılaşcaktır. Bir başka tartışma da YSK'yı hedef almaktadır. Mühürsüz pusulalar konusunda YSK gerekli açıklamaları yapmıştır. 

Sandıktan sonuç alamayanlar şanslarını masabaşında denemektedir. Demokrasiden umudu kesenler sokağa oynamaktadır. Türk milleti bunlara pabuç bırakmaz. Paralı askerleri asla affetmez. Kabul etseler de etmeseler de 16 Nisan'da milletimiz Evet demiştir. Fiili durum bitti mi, bitti, sistem değişti mi, değişti. O zaman mesele bitmiş, ülkemizin önü açılmıştır. Güveler elbiseyi nasıl kemiriyorsa, kıskançlık da bu Hayır kumpanyasında toplananları yiyip bitirecektir.
YORUM EKLE
YORUMLAR
adnan
adnan - 3 yıl Önce

sen ulkucu deyilsin ulkucu sa de turk luk icin vardir chp lideri kilictar oglu senden daha turk ve ulkucu ve milliyetci sen vatan hayinisin

sedat
sedat - 3 yıl Önce

patlamis yedek lastik seni ciddiye alan varmi ancak yalaka olursun

Gökhan Sarı
Gökhan Sarı - 3 yıl Önce

Eğer bir hile varsa bunun sorumlusu sandik kurullarıdır. Benim nizami oyum mühür basılmaması oy kullananın sorumluluğunda değildir.

Ali Papa
Ali Papa - 3 yıl Önce

16 Nisanda Bahçeli ve ekibi tarih olmuştur.Hernekadar aynaya bakarak yazdığı açıklamalarla ,başarısızlığını söyleyenlere her türlü hakareti yapıyorsada kötü söz sahibine aittir.

sedat
sedat - 3 yıl Önce

mühürsüz pusulayla kazanilmis sayilmaz bile bir oylama sudan devleti benzeri bir ülkede yapilmistir

Elveda
Elveda - 3 yıl Önce

Sayın bahçeli cem küçük haberturk te bu seçimin başarısı sadece RTE nin dedi
Nagihan yalçın sana neler demedi sen hala denek olma derdin desin
Ayrıca bu referandumda güney doğunun evet oylarıyla başarı yakalandığı gayet net ve acik

Akçaabatlı
Akçaabatlı - 3 yıl Önce

Bahçeli'nin ülkücü olmadığını savunan arkadaşlar. Fetö ülkücü pkk ülkücü chp ülkücü Almanya Fransa İngiltere Amerika Belçika.... bunlar ve siz ülkücü Bahçeli değil öyleme. İşinize bakın sizin aklınız yetmez onların vatanseverliğini ve ülkücülüğünü tartmaya

ibrahim çevik
ibrahim çevik @Akçaabatlı - 3 yıl Önce

üLKÜCÜLÜK Ankara semalarında paçavra dalgalandıranlara deynek olmakmıdır. AKP ye hıyanet çetesi diyip o çeteye ilhak olmakmıdır.

Akçaabatlı
Akçaabatlı - 3 yıl Önce

Bahçeli'nin ülkücü olmadığını savunan arkadaşlar. Fetö ülkücü pkk ülkücü chp ülkücü Almanya Fransa İngiltere Amerika Belçika.... bunlar ve siz ülkücü Bahçeli değil öyleme. İşinize bakın sizin aklınız yetmez onların vatanseverliğini ve ülkücülüğünü tartmaya


SIRADAKİ HABER

banner513