7m


7m

hyundai

Ayvazoğlu: Bu ülkeye ihanet ediyorlar

Milletvekili Ayvazoğlu "Millete mahçup olmamak, güvenini boşa çıkarmamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Dünya çapında nice dev eserlere kavuştu ülkemiz son 20 yılda, zincirin halkalarından biriydi 1915 Çanakkale Köprüsü"

Siyaset 21.03.2022, 11:14
Ayvazoğlu: Bu ülkeye ihanet ediyorlar

Türkiye'nin ilerleyişinin hiçbir şekilde durdurulamayacağını vurgulayan AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu "çetin bir mücadele galerisinden geçerek geldiğimiz bu nokta hepimiz için çok kıymetli bir noktadır. Türkiye, siyasi, ekonomik, askeri, sağlık, ulaşım her bakımından eskisiyle mukayese edilemeyecek kadar güçlü bir yerde bulunuyor. Elbette bu yolda bazı eksiklerimiz de noksanlarımız da olabilir, ama niyetimizden gayretimizden milletimizin şüphesi yok biliyoruz. Buradan bir geri dönüş olamaz. Ve çok net söylüyorum ; ülkenin ekonomik, siyasi her anlamda dibe vurduğu, 17 koalisyon hükümeti tecrübesine rağmen hala koalisyonları, koalisyonlu parlamenter sistemi bu millete `umut` diye pazarlayanlar sadece milletin aklıyla alay etmiyor aynı zamanda bu ülkeye ihanet de ediyorlar.." dedi.


2008`de başlayan ve salgınla birlikte zirve yapan küresel ölçekteki finansal krize rağmen Türkiye`nin ülke olarak kendi olanaklarıyla süreci en iyi şekilde götürmeye çalıştığını söyleyen AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu açıklamasının devamında " Diğer taraftan farkındayız, muazzam bir algı operasyonuyla atmosfer karartılıp, vatandaş demoralize ediliyor ve doğaldır, AK Partili yıllarda oldukça iyi bir refah düzeyine kavuşmuş ve buna alışmış geniş kitleler bundan çok çabuk ve kolay etkileniyor. Karşımızda millete hizmet etme niyetinde olmayan, Ankara'nın konforunda siyasetçilik oynayıp, kapalı kapılar ardında kirli pazarlık yapmaktan başka hiçbir dertleri bulunmayan birileri var. Hepsinin üstesinden geleceğiz. Milletimizin Türkiye`yi dün hayal bile edemeyeceğimiz bir noktaya getirmiş siyasi iradeye inancı tam, liderlerine güvenleri sonsuz.." ifadelerini kullandı.


Yorumlar (5)
ALİ 4 ay önce
NE DESEKKİ HAL ORTADA İKİ KİŞİ ARALIKSIZ ÇALIŞSA KİRADA OLSALAR 3 DE ÇOCUK OLSA KARINLARI ZOR DOYAR SİZ GÖRMEMEKTE DİRENİYORSUNUZ ÇALIŞARAK KİM EV YADA ARABA ALABİR AMA EV YADA ARABA ALAMAZSIN KOYUN OLACAKSIN İŞTEN EVE EVDEN İŞE SİZ BUNU İSTİYORSUNUZ VE BAŞARDINIZ ALLAHA SIĞINDIK HAKKIMIZDA HAYIRLISI
Gazipaşalı 4 ay önce
Sayın vekil karşınızdaki her insanı aptal ve salak düşünmeyin. belki size oy veren insanlar A haber izleyerek yalanlarınıza inanıyor ama her seçmen sizin seçmeniniz kadar bilgisiz değil.. Cbaşkanlığı sistemi ülkeye uymadı. Yapılan yol köprü tünele kimse karşı değil ülke bu yoksulluğa ihalesiz yandaşlara verilen ihalelerle bu durumu düştü.. Sokağa çıkın vatandaşın halini görün..
mehmet adıvar 4 ay önce
şu an iktidarda koalisyon yok mu?
trabzonspor 4 ay önce
Mahçup değil mahcup diye yazılır ve okunur. Hicap kökünden gelir. Danışman da önemli.
salapazari 3 ay önce
bu ülkeye en büyük iheneti SIZ yaptiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@