Aydın'a Trabzon'da sevgi yumağı

1 Eylül Cumartesi günü MHP Genel Başkanlığına adaylığını resmi olarak açıklayacak olan MHP Trabzon milletvekili ve Devlet eski Bakanı Koray Aydın, için Trabzon'dan onlarca otobüs kaldırılacak.Partililerce düzenlenen organizasyon sonucu Koray Aydın için 31

Aydın'a Trabzon'da sevgi yumağı
banner432

1 Eylül Cumartesi günü MHP Genel Başkanlığına adaylığını resmi olarak açıklayacak olan MHP Trabzon milletvekili ve Devlet eski Bakanı Koray Aydın, için Trabzon'dan onlarca otobüs kaldırılacak.

Partililerce düzenlenen organizasyon sonucu Koray Aydın için 31 Ağustos Cuma akşamı 10 otobüs, özel araçlarıyla gidecek olan partililer ve uçakla seyahat etmek isteyen çok sayıda partili Ankara'da Aydın'ın yanında olacak.

Uçaklarda yer kalmadığını ifade eden partililer Koray Aydın için adeta sevgi yumağı oluşturdu. Partililer, Aydın'ın çok önemli bir isim olduğunu ve MHP'nin başına geçtiğinde önemli projelere imza atacağını söylediler.

Aydın, 1 Eylül Cumartesi günü saat 13:00'da Ankara Balgat'taki Anadolu Gösteri Merkezi'nde adaylığını açıklayacak.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
AHMED KARAKAYA
AHMED KARAKAYA - 7 yıl Önce

kese tam dolmamıştı ..devam

borazan
borazan - 7 yıl Önce

ALLAH(C.C) yolunu açık eylesin. yar ve yardımcısı olsun. zor ve dikenli bi yola girdin .11 defa temiz olan adam..başkan koray aydın...aydınlık gelecek için..artık oylar hemşerimize koray başkana.

banner204

banner443

banner393