7m


7m

hyundai

AKP'den Hakan Şükür'e teklif

Kulislerde futboldan koptuğu, yerel seçimlerde siyasete atılacağı ve kendisine Bakırköy Belediye Başkanlığı önerildiği konuşuluyor. Hakan Şükür, Galatasaray'dan ayrılış şeklini, sembolü olduğu kulübünden koparılışını içine sindiremedi. Bir yıl daha futbol

Siyaset 30.09.2008, 11:42
AKP'den Hakan Şükür'e teklif
Kulislerde futboldan koptuğu, yerel seçimlerde siyasete atılacağı ve kendisine Bakırköy Belediye Başkanlığı önerildiği konuşuluyor.

Hakan Şükür, Galatasaray'dan ayrılış şeklini, sembolü olduğu kulübünden koparılışını içine sindiremedi. Bir yıl daha futbol oynayıp, kendisine yakışır şekilde futboldan ayrılmayı düşünüyordu. Olmadı.

Konyaspor, transfer teklif etti. Israrla “Gel bizde oyna” dedi. Gönlü Türkiye'de “Galatasaray dışında başka bir takımda oynamayı” istemediği için kabul etmedi. Belki “Yurtdışına, Dubai'ye giderim” dedi. Ama oraya da gitmedi.

Ligler başladı, takımlar hazırlık dönemi geçirdi, futbolcular form grafiklerini yükselti. Hakan Şükür ise 3 aydır hiç idman yapmadı. Yani yıllardır çalışan demir, otura otura pas tuttu.. Bu durumda Hakan Şükür sessiz sedasız futbolu mu bıraktı!

Dost meclisinde bunları konuşurken, hem Hakan Şükür'e hem de Şükür Ailesi'ne yakın olan bir kişi, politikayı düşündüğünü, yerel seçimlerde İstanbul'un büyük bir ilçesinden belediye başkanlığı teklif edildiğini söyledi. Sonra politika ve spor kulislerinde konuşulanları duydum.

Yerel seçimlerde yüzde 50 oy barajını aşmak isteyen ve daha önce kaybettiği belediye başkanlıklarını bu seçimde kazanmak isteyen AKP kurmayları, Hakan Şükür ile görüşerek, Bakırköy Belediye Başkanlığı'nı teklif etmişler. “Gel bizim partimizde Bakırköy'e belediye başkanı ol” demişler.

Şu andaki Bakırköy belediye başkanı CHP'li ve Galatasaraylı eski yönetici Ateş Ünal Erzen. Tekrar aday olur mu veya partisi aday gösterir mi bilinmez ama Şükür AKP'nin teklifini kabul ederse seçimlerde iki Galatasaraylı iki ayrı partiden yarışacak demektir.

Yorumlar (6)
KARAYEMİŞ 14 yıl önce
Zaten Hakan Şükür'ün leri de AKP'dir.. Fetullah'tan izin almışsa aday olur, ama kazanamaz.. Çünkü AKP'nin işi bitti.. Amblemlerini fener yapsınlar artık... Bunların da pili bitti.
NURETTİN SAĞLAM 14 yıl önce
hakan şükür bir imajın vardı onuda kaybedeceksin bunu yaparsan bence bu gemi batıtor sakın binme yoksa sende gidersin akp yüzde ellimi bende size oy vemiştim bundan sonra oymu size tüy yok bittinizzzzzzzzz.
the_oflu 14 yıl önce
bence sakarya dan belediye başkan adayı olursa daha iyi olur... daha biten bir şey yok herşey daha yeni başlıyor ..hayal aleminde yaşıyorsunuz tunceli hariç tüm belediyeleri akp kazanacak ....
casa 14 yıl önce
Sana her türden güzellik yakışır.Çünkü;20 yıdır bu toplumun önünde hep güzel mesajlar verdin.Hangi mertebede olursan ol anlaşılan bulunduğun kitleye kanaat önderi olaçak vasıf ve karakterdesiniz.
casa 14 yıl önce
Hakan Şükür sana ne yakışmaz ki,20 yıl Türk futbolunda önçülük yaptın her demecin bir güzellik abidesi oldu.Güzel olan her şey sana yakışır.
MURATTALHAKALYONCU 14 yıl önce
Şu galatasaray takımı ne kadar vefasız bir kulüp büstünü dikecekleri hakan şükürü dışladılar çok arayacaksınız hakan şükürü çok

Gelişmelerden Haberdar Olun

@