Akparti'nin üye sayısı 83 bin

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, AK Parti’nin Trabzon’da kayıtlı üye sayısı 83 bin kişiye ulaştığını ve bununda Trabzon için bir rekor olduğunu söyledi.AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, bir açıklama yaparak teşkilat çalışmaları ka

Siyaset 18.09.2012, 17:26
Akparti'nin üye sayısı 83 bin

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, AK Parti’nin Trabzon’da kayıtlı üye sayısı 83 bin kişiye ulaştığını ve bununda Trabzon için bir rekor olduğunu söyledi.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, bir açıklama yaparak teşkilat çalışmaları kapsamında üye sayısı konusunda bilgiler verdi.

Trabzon 83 bin üye sayısına ulaştıklarını ifade eden Günnar “ Bu rakam Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın parti teşkilatları için koyduğu toplam seçmen sayısının yüzde 15’inin üye yapılması hedefini geçen bir oranı gösteriyor.

18 Eylül itibarıyla Trabzon’da üye sayısının 83 bine ulaştı. Bu sayı Trabzon’da ki 540 bin olan seçmen sayısının yüzde 15’e tekabül ediyor. Bu Trabzon için önemli bir rekordur.  Partililerimizin çalışmaları, toplumda oluşturduğu algı ve duruş bu sayının oluşmasında etkili olmuştur. Üye yapmaya devam edeceğiz. Halkımızın partimize teveccühü bizleri son derece memnun etmiştir. Halkımıza minnettarız” dedi.

Teşkilat mensuplarımızın olağanüstü gayretleri ile üye sayısında bu büyük başarıyı elde ettiklerini vurgulayan İl başkanı Günnar şunları söyledi:  “Bu çalışmalarımız genel merkezimiz tarafından izleniyor ve takdir ediliyor. Bu başarıda yönetim kurulu üyelerimiz, kadın ve gençlik kollarımız, İlçe, belde ve mahalle başkanlarımız köy temsilcilerimiz olmak üzere herkesin büyük emeği var.

 

Emeği geçen tüm teşkilat mensuplarımızdan Allah razı olsun. Bundan sonra da aynı tempoda teşkilat çalışmalarımızı devam ettirerek Trabzon’da üye sayımızı 100 binlere çıkarmayı hedefliyoruz. Bunu da başaracak güçteyiz. Başbakanımızın Trabzon’a olumlu bakış açısını çok iyi biliyoruz. Bizlerde Trabzon’da onu mahçup etmeyerek hedefimizi daha da artıracağız

Yorumlar (1)
hakan yılmaz 8 yıl önce
O kadar kömüre zeytinyağına makarnaya az bile, zarardasınız. Rekor kırdınız evet, daha önce yirmi yılda verilen şehit sayısını bir yılda vererek.....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@