AKP hakimlere gözdağı veriyor

CHP İl Başkanı Necip Yıldız, AK Parti'nin seçim kuruluna itirazına zehirzemberek açıklamalarda bulundu.Şu saatlerde Trabzon Adliyesi'nde bulunan CHP İl Başkanı Necip Yıldız, haber61'e bulunduğu açıklamada "AK Parti şu saat itibariyle seçimi kaybetmiştir.

Siyaset 17.02.2009, 18:49
AKP hakimlere gözdağı veriyor

CHP İl Başkanı Necip Yıldız, AK Parti'nin seçim kuruluna itirazına zehirzemberek açıklamalarda bulundu.

Şu saatlerde Trabzon Adliyesi'nde bulunan CHP İl Başkanı Necip Yıldız, haber61'e bulunduğu açıklamada "AK Parti şu saat itibariyle seçimi kaybetmiştir. Korku dağları sardı onları. Saat 15.00'da verilen listeye itiraz ediyorlar. Seçimi sandıkta alamayacaklar böyle alacaklarını düşünüyorlar heralde. Biz listelerimizi 15.10'da teslim ettik.

Şimdiden iktidar baskısı uygulamaya çalışıyorlar. Trabzonlu bu insanların yaptıklarını görüyor. Onlara sandıkta cevaplarını verecektir.  

Hakimlere göz dağı vererek, korkutarak seçimi almaya çalışıyorlar.  Bunun başka bir anlamı yok. Ben şuan adliyedeyim. Aslında onlar da yaptıklarından pişmanlar. Ortada fol yok yumurta yok. Seçimi alamayacaklarını anlayınca sağa sola saldırmaya başladılar" dedi.

Yıldız itirazın Ayşe Sula Köseoğlu tarafından yapıldığını belirterek, Köseoğlu'na "Bayan itirazcı" yakıştırmasını yaptı.

Yorumlar (4)
OziloZ 12 yıl önce
Akp hep böyleydi zaten ama bizim insanımız sindirilmeyi, fakirleştirilmeyi, horlanmayı iyi bir şey sandığı için onları seçiyor.
khoyur 12 yıl önce
Verdiğiniz beyanet içler acısı, facia. Ak Partinin bir baskıya ihtiyacı yok. Son seçimde %50'nin üzerinde oy aldığı yer Trabzon. 6-1-1 şeklinde sıralanıyor milletvekilleri. Aslında sizler "Mahkeme etkilemeyi" çok iyi bilirsiniz. 367 olayından sonra CHP olarak bu işi başarıyla yapmıştınız. İtiraz yapılır bunda ne varmış. Sizin politikanız yıllardır bu. Herşeye itiraz değil mi CHP'nin şu anki politikası. Sahi neden halkın karşısına çıkmıyorsunuz? Bakın Başbakan 9. mitingi yaptı, sizler yattığınız yerden seçim kazanacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yazık olacak Volkan ağebey'e.
özerbak 12 yıl önce
daha düne kadar genel başkanınız yargıya sallıyodu şimdi hakimler baskı altında diyosunuz ne yapacağınızı şaşırmışsınız şaşkın ördek gibi çok komiksiniz yakında oy için tarikatçı olursunuz
drina k 12 yıl önce
24 şubat kadar onemli 29 mar. birinde düşman işgalinden kurtulduk. birinde ise hiç bir icraat yapmayan, her hareketi reklam kokan cehape belediyesinden kurtulacağız inşallah...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@