alexa metrics

banner536

"Akaryakıt istasyonlarında kuyruğun sebebi zam değil araç fazlalığı"

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, benzin istasyonlarındaki kuyrukların sebebinin zam değil araç sayısı fazlalığı olduğunu öne sürdü.

Siyaset 26.11.2021, 20:41

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir,  Plan Bütçe Komisyonundaki görüşmelerin ardından Meclis'te açıklama yaptı. 

AK Partili Aydemir bir gazetecinin 'Akaryakıt zamları sonrası benzin istasyonlarında oluşan araç sıralarıyla ilgili bir değerlendirmeniz olur mu?' sorusuna şu yanıtı verdi:

'Zamlarla ilgili benzin istasyonlarında bir kuyruk yok arkadaşlar. Kuyruk nereden kaynaklanıyor biliyor musun? Bunu ben Plan Bütçe Komisyonunda bir iki defa daha altını çizerek söyledim. Araç sayısı fazla ondan kaynaklı. Bunu ara ara o resimleri gösterip sanki efendim zamlardan kaynaklı kuyruk varmış gibi göstermeye çalışan özellikle trol medyada bir kesim var. Onların aktarımıdır bu. Dolayısıyla böyle bir şey yoktur diyorum.'


Yorumlar (4)
Hüseyin 2 ay önce
Bunlar haklın aklıyla oyunmu oynuyor yoksa bir aptallıkmı var bunlarda
adalı 2 ay önce
sansarın kuyruğu kapana sıkışırsa sansar ne der? cevap: zaten kuyruğum fazla idi kuyruğumu kesin der, peki kuyruksuz sansar nasıl yaşar? cevap bir süre dengesiz gezer kısa süre sonra ölür, peki hani kuyruğu fazla idi açıklama kuyruğu sıkışınca başka ne diyebilirki ?
talip 2 ay önce
talep arz dengesi bu böyle. talep çok o ayrı ama bir detay eklemek gerekirse petrolün küresel arzında azalma var. ve bu arz dahada azalacaktır ihtimal.
kmkm 2 ay önce
benzin tup kuyruklarını anlatıyodu milleti simdi aynısını yasatıyorsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@