banner556

>

AK Parti’den CHP’ye; Rulo kağıtla gösteri yaptı

CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, TBMM’deki konuşmasında 13 metrelik rulo kağıdını yere serdi. “AK Parti’nin sattıkları ve CHP’nin yaptıkları” diye paylaştı. Bu konuşmasına AK Parti’den cevap geldi. 

Siyaset 11.12.2020, 20:22
AK Parti’den CHP’ye; Rulo kağıtla gösteri yaptı

CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, TBMM Genel Kurulu'ndaki konuşmasında yaklaşık 13 metre uzunluktaki iki farklı listeyi yere sererek, "Birisi AKP'nin 18 yılda sattıkları, diğeri CHP'nin bu ülkeye yaptıkları" dedi.

Buna AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar AK Parti’nin yatırımlarını işaret ederek cevap verdi. 

Adnan Günnar, tweet mesajında, “Kıymetli vekilimiz  Ahmet Kaya bey  Bütçe görüşmelerinde rulo kağıtla gösteri yaptı. 18 yılda 15 seçimdeki durumlarını da görebilse keşke. AK Parti’nin yaptıkları kağıt rulolara sığmaz. Bilgisayarının kapasitesi yeterse https://akparti.org.tr/il-icraat-kitaplari/… izlemesini tavsiye ederim Saygıyla..” İfadelerini kullandı.

Haber61 Haber Servisi

ahmet kaya

Yorumlar (21)
Trabzonlu 2 ay önce
Sayın vekil seni ilk kez o kürsüde görüyoruz. O kürsüye keşke Trabzona yaptıklarınızı anlatsaydınız. Sizi bizler çok iyi tanıyoruz. Sayın Kaya sonuna kadar haklıdır. Yarın trabzon sokaklarında karşılaştığımızda yüzün kızarlar. Bu kente bir çivi çakmadınız.
Cemil 2 ay önce
Adnan Günrar diye vekilimiz olduğunu yeminle yeni duydum.Eskiden vekillerimizi tanırdım.Şimdi kimler vekil onu bile bilmiyorum.Cünkü isimlerini bile duymuyorum.
Remzi 2 ay önce
Ahmet kaya adamdır, yas sen güner..
Yusuf yıldız 2 ay önce
Evet doğrudur akp bizi iyi Betonladı
Metin 2 ay önce
Günnar sen laf yetiştireceğine kendi vekillerine dön bir bak bakalım ağızlarına kilitmi vurulmuş arada birkaçı sadece vız vız diyebiliyor sen kurban olasın Ahmet Kaya ya
osman 2 ay önce
heeeeeee adam haklı olunca ......
Tr 2 ay önce
Yazık ahan bu Trabzonu n milletvekilimi. Keşke birazda halkın sorunları olduğunda konussa
Hasan 2 ay önce
Sayın Günnar Akçaabat Trabzon arası trafik çilesi ne zaman bitecek, Akçaabat merkeze doğalgaz ne zaman gelecek
Trabzon 2 ay önce
O listenin 13 sayfa olması normaldir. O kadar heykeli yazarsan zaten dolar. Heykel ve felaket dışında bu ülkeye CHP bir şey yapmadı. CHP hep balını yedi ülkenin ama millete birşey yedirmedim. Akp ise en azından birşeylerin olabileceğini bu millete gösterdi. Öz güvenimiz geldi. Hataları var mı fazlasıyla. Ama buna alternatif bir fikri bile CHP nin. Ancak konuşurlar. Eminim başa geçseler şimdiki den kat kat fazlasını çalar satarlar. Önce özgürlüğümüzü tabiki imtiyaz altına verirler...
boş boş konuşma hava kirleniyor 2 ay önce
1950 den beri iktidar olamamış bir parti ne verebilir. uçak sattığımız cumhuriyetin ilk yıllarında da tek partili dönem vardı zaten. yani sırf taptığın adamlar öyle diyor diye bol kepçeden sallama. az araştır oku.
Noname 2 ay önce
Cehape ne yaptı ? CEHAPE milletin giysiyle dininle kültürüyle dalka gecti kk korona zamanı pudistler gibi selam veriyor bunlar sekte yanı bunların gendilerine göre mezhepleri var acapa tapdıkları kim bilen varmı
Murat usta 2 ay önce
Densiz sefil sefil yorum yapmışsın
ErdiTs 2 ay önce
Al birini vur ötekine yaptıklarını yapamadıklarını metreye vurmuşlar. Ülke için halk için çalışın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@