AK Parti'de büyük yarış

Dün akşam delege ile bir araya gelen Muhammer Şahin'in kongre öncesinde son mesajlarını verirken artık listesine son şekli veriyor. Şahin'in listesinde milletvekili Asım Aykan'ın müdahil olacağı belirtiliyor. Öte yandan diğer aday Yılmaz Büyükaydın ise bu

Siyaset 22.11.2008, 12:59
AK Parti'de büyük yarış
Dün akşam delege ile bir araya gelen Muhammer Şahin'in kongre öncesinde son mesajlarını verirken artık listesine son şekli veriyor. Şahin'in listesinde milletvekili Asım Aykan'ın müdahil olacağı belirtiliyor.

Öte yandan diğer aday Yılmaz Büyükaydın ise bu akşam delegasyonla ve Ak Parti tabanı ile yemekte bir araya geliyor.
Kongre öncesinde önemli mesajlar vermesi beklenen Yılmaz Büyükaydın'ın ise listesine son şekli bu gece vermesi ve yarın kongre de açıklaması bekleniyor.
Ak parti kulislerinden edindiğimiz bilgiye göre Büyükaydın'ın mevcut yönetimden bazı arkadaşları ile yola devam edeceği ve Trabzon'u kucaklayacak genç, yeni ve dinamik isimleri de listesine katacağı belirtiliyor.
Büyükaydın'ın en az 5 bayan kontenjanı da kullanacağı belirtiliyor.
Kongre yarın 19 Mayıs Spor salonunda gerçekleşecek.
Kongreye az bir süre kala ibrenin Büyükaydın'dan yana olduğu gözüküyor.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
AHLA 13 yıl önce
Yılmaz Büyükaydın siyaset için çok temiz enufak bir şaibesi olmayan dürüst bir sporcu ve iyi bir işadamı

ona hayırlı olsun demekten başka çare yok çünkü bu siyaset denizinde o kadar ahtabot varki hangisiyle uğraşacak. ahtabotlar hükmedemediği kişileri hemen yutarlar.aman dikkat! temiz insan.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@