AK Parti Trabzon'da temayül yoklaması yapıldı

AK Parti Trabzon'da 24 Haziran seçimleri öncesinde temayül yoklaması sona erdi.

Siyaset 05.05.2018, 15:08 05.05.2018, 17:03
AK Parti Trabzon'da temayül yoklaması yapıldı

Haber61 - Haber Servisi - AK Parti Trabzon İl Başkanlığı tarafından bugün düzenlemen temayül yoklaması tamamlandı. 

Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Emel Anar ve Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu'nun komisyon üyesi olduğu programın Komisyon Başkanlığını İstanbul Milletvekili Yıldız Seferinoğlu yaptı. 

27. Dönem milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunda bulunan 59 aday adayının 54'ü temayül yoklamasına katıldı. İçişleri Bakanı ve Trabzon Milletvekillli Süleyman Soylu, diğer Milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Ayşe Sula Köseoğlu ve Salih Cora temayül oylaması katılmadı. 

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi temayül yoklamasının çok güzel sevgi ve saygı ortamında gerçekleştiğini belirterek şunları söyledi: " 27. Dönem milletvekilliği için aday adaylarının başvuru yapmaya başladığı günden itibaren çok güzel bir süreç yaşadık. İl Başkanlığımız tarafından hazırlanan programlar çerçevesinde Aday adaylarımız teşkilatlarımızı ziyaret ederek kendilerini tanıtma fırsatı buldular. Teşkilatlarımızda çok güzel bir hareketlilik yaşamdı." dedi.

AK Parti Trabzon'da temayül yoklaması yapıldı

24 Haziran 2018'de gerçekleştirilecek olan seçimlere yönelik çalışmaları arttıracaklarını ifade eden Revi " Parti olarak zaten her seferinde hazır olduğumuzu ifade ediyoruz. Bizim hedefimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı en yüksek oy oranı İle Cumhurbaşkanı seçmek ve Türkiye Büyük Millet Meclisinde karar alabilecek, kanun çıkartabilecek çoğunluğa ulaşmak. Bu vesile ile çalışmalarımız artarak devam edecek. İnşallah 24 Haziran seçimlerinde büyük bir zafer elde edeceğiz." şeklinde konuştu.   

Temayül yoklamasına çok yüksek oranda katılım gerçekleştiğini söyleyen Revi " Bütün Teşkilat mensuplarımıza, özellikle temayülün gerçekleşmesinde ve oy kullanma süreçlerinde görev alan teşkilat mensuplarımıza çok teşekkür ediyorum."dedi.

AK Parti Trabzon'da temayül yoklaması yapıldı

HAYDAR REVİ HABER61'E KONUŞTU: SONUÇLAR AÇIKLANMAYACAK

Haber61’e açıklamalarda bulunan AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi temayüle katılımın yüzde 75 civarında olduğunu belirterek, “Bugün saat 10:00 ile 16:00 arasında Tüm Türkiye’de AK Partimizin temayül yoklaması yapıldı. Güzel bir katılım oldu. Her şey güzeldi. Ankara’dan gelen komisyon üyelerimiz vardı. Komisyon Başkanımız İstanbul Milletvekili Yıldız Seferinoğlu, Ordu Milletvekilimiz Metin Gündoğdu ve Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Emel Anar hanım da geldiler. Temayülümüzü tamamladık. Tercihleri toparladık. Bir çuvalın içerisine yerleştirdik ve genel merkeze gönderiyoruz. Genel Merkezde değerlendirilecek. Sonuçlar açıklanmayacak. Aday adaylarımız ilçe ve ildeki ziyaretlerinden sonra şimdi de temayülü de gerçekleştirmiş olduk. Bundan sonra parti hiyerarşisi içerisinde, parti disiplini içerisinde seçim kararları çerçevesinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

AK Parti Trabzon'da temayül yoklaması yapıldı

AK Parti Trabzon'da temayül yoklaması yapıldı

AK Parti Trabzon'da temayül yoklaması yapıldı

Yorumlar (1)
nihat 3 yıl önce
neden,su anki millet vekilleri icin hic ic acici degil degilmi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@