banner536

banner526

banner513

AK Parti'nin YSK temsilcisinden Kılıçdaroğlu'na tepki!

AK Parti Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Temsilcisi Recep Özel, "YSK'nın verdiği karar seçimlerin kısa bir süre sonra tekrar yenilenmesi. İmamoğlu'nun mazbatasını alıp Sayın Binali Yıldırım'a vermedi. Bu panik, telaş, hakaret niye?" dedi.

Siyaset 08.05.2019, 11:51
AK Parti'nin YSK temsilcisinden Kılıçdaroğlu'na tepki!

AK Partili Recep Özel, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklamada, YSK'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin yenilenmesi kararının ardından, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun YSK üyelerine küfür ve hakaret ettiğini savundu. Kılıçdaroğlu'nun, YSK üyelerini isim isim okuyarak hedef gösterdiğini ve bu durumun kimsenin dikkatini çekmediğini ifade eden Özel, şöyle konuştu:

"YSK'nın verdiği karar, seçimlerin kısa bir süre sonra tekrar yenilenmesi. İmamoğlu'nun mazbatasını alıp Sayın Binali Yıldırım’a vermedi. Bu panik, telaş, hakaret niye? Milli Görüş hareketinin 3 partisi haksız ve hukuksuz yere kapatıldı. AK Parti hakkında kapatılma davası açıldı, aynı küfür ve hakaretleri duymadık. Karar doğru ya da yanlış olması önemli değil, en önemlisi turnusol kağıdı gibi herkesin karakterini ortaya çıkarttı. Mutlu azmış azınlığın küfür ve hakaretlerini görmezden gelen, sözüm ona muhterem dava adamları zevatın görüşleri hayret verici. Halep oradaysa, arşın burada. 23 Haziran'da tekrar seçim olacak. Bu öfke, bu küfür bu hakaretler neden?"


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
ibraam 1 yıl önce
evladım. bana zarfa kouduğum 4 oyun nasıl üçü geçerli, biri hükümsüz onu anlat . sandık kurullarını siz oluşturdunuz, oluşan kişileri siz seçtini. haa şimdi anlıyoruz bu kumpası Erdoğan a acil çıkış olarak hazırlamışsınız. Kılıçtaroğlu aslında size iltifat etmiş. Evde çoluk çocuğpunuza bunu ne yüzle anlatacaksınız. asma az duurr hesap yakın.
ibraam 1 yıl önce
evde karın çoluk çocuğun yokmu senin? hakim denen kişi Sıfatını HAK'tan yani Allahtan alır. sizde onur şeref, namus Ve dahi Allah korkusu yokmu. Seçimler kurulları belirleyen siz, sonmra kanusuz olmuş diyen siz. o kanunsuz kurulların yaptığı seçimde kazandığınız ilçe, mecli ve muhtarlık helal, BB haram de git de git la ağzımı bozdurma..
davut 1 yıl önce
İdam gelince işi gücü bırakıp şu anda Ergenekon hakimlerinin durumu gibi bu idam durumlarını izleyeceğim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@