AK Parti Kadın Kollarına tam not

AK Parti Doğu Karadeniz Bölgesi 4.Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı için Trabzon’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi toplantıyı değerlendirdi.Tanrıverdi, "Oldukça verimli geçtiğine inandığımız bu toplantıda birlik ve beraberlik içi

AK Parti Kadın Kollarına tam not
banner432

AK Parti Doğu Karadeniz Bölgesi 4.Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı için Trabzon’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi toplantıyı değerlendirdi.

Tanrıverdi, "Oldukça verimli geçtiğine inandığımız bu toplantıda birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza aynen devam edeceğiz”

GENÇLER VE KADINLAR ÇOK ÖNEMLİ

Trabzon teşkilatlarından genel anlamda çok memnun kaldığını belirten Tanrıverdi “Heyecanımızı ve milletimize olan hizmet aşkımızın enerjisini asla kaybetmemek gerek.Gençlerimiz ve kadınlarımız bizim için çok önemli.Trabzon’da kadın kollarımızın samimi ve başarılı çalışmaları var” dedi.

7777777777777777.20120905165137.jpg

KADINLARA KAPIMIZ SONUNA KADAR AÇIK

Havva Gümüş’ün başkanlığını yaptığı AK Parti Kadın Kollarına bir övgüde Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta’dan geldi.Balta “Ülke siyasetinin kaderini önümüzdeki süreçte kadınlarımız tayin edecek.

AK Parti olarak kadınlarımızın aktif siyasette yer alması için bütün kapıları açık tutuyoruz.Trabzon’da kadın kolları başkanı ve üyelerimizden her anlamda memnunuz” dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ADIL
ADIL - 7 yıl Önce

Son seçimden sonra ne yaptıklarını kendileride bilmiyor.Vatan topraklarının satılması.Pkk konusu.Açılım.Abd şeytanıyla işbirliği.Madenlerin ve arazilerin yabancılara satılması.

banner204

banner443

banner393