Ak Parti ilçe seçimi yapıldı

Trabzon'un Maçka ve Yomra ilçelerinde AK Parti ilçe kongreleri bugün yapıldı. AK Parti Maçka 3. Olağan İlçe Kongresi'nde eski Başkan Hasan Seyyar aday olmazken, başkanlık için Koray Koçhan ve Turgay Çoban yarıştı. Yapılan seçimde 229 oy alan Koray Koçhan

Siyaset 20.09.2008, 21:35
Ak Parti ilçe seçimi yapıldı
Trabzon'un Maçka ve Yomra ilçelerinde AK Parti ilçe kongreleri bugün yapıldı. AK Parti Maçka 3. Olağan İlçe Kongresi'nde eski Başkan Hasan Seyyar aday olmazken, başkanlık için Koray Koçhan ve Turgay Çoban yarıştı. Yapılan seçimde 229 oy alan Koray Koçhan AK Parti Maçka İlçe Başkanı olurken, rakibi Turgay Çoban 155 oyda kaldı.

AK Parti Yomra 3. Olağan İlçe Kongresi'nde ise eski Başkan Kahraman Sezgin'in aday olmadığı seçimlere tek aday olarak giren Mustafa Pehlivan başkanlığa seçildi.

AK Parti Maçka ve Yomra ilçe kongrelerine AK Parti Trabzon milletvekilleri Kemalettin Göktaş ve Asım Aykan, İl Başkanı Muhammet Balta, Merkez İlçe Başkanı Ergin Aydın, İl Genel Meclis Başkanı Haydar Revi, ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, İl Genel Meclisi üyeleri, belediye başkanları, ilçe ve belde teşkilat başkanları, davetliler ve çok sayıda partili katıldı.

AK Parti Maçka İlçe Başkanı Koray Koçhan ve Yomra İlçe Başkanı Mustafa Pehlivan, seçimlerin ardından yaptıkları konuşmalarda kendilerine destek verenlere teşekkür ederek birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

Her iki başkan da, yaklaşan yerel seçimler öncesinde güçlü bir teşkilat çalışması sergileyerek başarılı olma sözü verdiler.
Yorumlar (1)
mericpasha 12 yıl önce
ak barti ilce baskani koray kochani iyi tanirimcok caliskan durust ve zeki ak partiye yakisacak bir baskan kendisine basarilar diliyorum eski kahweci ibrahim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@