banner556

AK Parti'de flaş gelişme! Haydar Revi Kararı sonrası adaylığını açıkladı

AK Parti'de Haydar Revi ile ilgili verilen karar sonrasında il adaylık açıklaması geldi.

Siyaset 06.01.2021, 09:41 06.01.2021, 09:50
AK Parti'de flaş gelişme! Haydar Revi Kararı sonrası adaylığını açıkladı

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi'nin koordinatörlük görevine getirilmesi sonrasında İl Başkanlığına ilk adaylık açıklaması geldi.

Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Selahhtin Çebi yaptığı açıklama ile İl Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Çebi yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"AK Parti Genel Merkezimiz tarafından başlatılan kongre süreci itibariye İl Başkanlığı gibi onurlu bir görev için şahsımın anılması ve çok değerli teşkilat mensuplarımızın, sivil toplum örgütlerimizin  Trabzon kamuoyunun teveccühünün oluşmasını memnuniyet ile karşıladığımı belirterek her defasında "Görevi başında  başarılı bir il başkanımız, meslek büyüğümüz Haydar Revi Bey olduğu sürece kendisine destek olacağımı Partimiz vereceği her görevi emir telakki edeceğimi “net bir şekilde ifade etmiştim.

Gelinen süreçte 6 yıl gibi başarılı bir dönem geçiren Saygıdeğer İl Başkanımız Haydar Revi Bey, Genel Merkezimiz tarafından verilen "Genel Merkez Teşkilat Başkanlığına Bağlı Koordinatörlük" görevinden dolayı il başkanlığına aday olmayacağını beyan etmişlerdir. 

Kendisine bugüne kadar davamıza hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Daha önemli bu görevde Rabbimden kolaylıklar diliyorum.

Teşkilatımızın çok değerli mensupları, birçok badireyi zaferle taçlandırmış kıymetli dava arkadaşlarım,

2001 yılında Kurucu Gençlik Kolları İl Başkanı olarak fiilen başladığım aktif görevime, il Başkan Yardımcılığı, Tanıtım Medya Başkanlığı, İl Genel Meclis Üyeliği, Ortahisar Belediye Başkan Vekilliği görevlerinde bulundum ve halen devam eden Ortahisar Belediye Başkan Yardımcılığını sürdürmekteyim.
Trabzon için, ülkemiz için, İslam coğrafyası için, mazlum milletler için her ne şartta olursa olsun hizmet borcumuzun olduğu bilinciyle, davamız için bütün enerjimiz ve bütün heyecanımızla, var gücümüz ile çalışmak istek ve arzusu içinde ile AK Parti Trabzon İl Başkanlığına aday olduğumu bir kez daha ifade ediyor, destek ve katkılarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Selam, Sevgi ve Saygılarımla."

Haber61 - Haber Servisi - 

AK Parti'de flaş gelişme! Haydar Revi Kararı sonrası adaylığını açıkladı
 

Yorumlar (1)
Trabzon 2 hafta önce
Yarabbi hep kazananlar kazanmasın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@