Ak Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılıç kimdir?

AK Parti'nin Adıyaman Belediyesi için Süleyman Kılıç'ı başkan adayı olarak gösterildi. Peki Süleyman Kılıç kimdir?

Ak Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılıç kimdir?

Advertisement Advertisement

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde belediye başkan adaylarının açıklandı. AK Parti'de  Adıyaman'ın belediye başkan adayı Süleyman Kılıç oldu. Peki Süleyman Kılıç kimdir?

Süleyman Kılıç kimdir?

Adıyaman'da Beyin ve sinir cerrahı olarak görev yapan Dr. Süleyman Kılınç 14 sene Adıyaman Tabipler Odası başkanlığı görevini yürütmüştür.

Süleyman Kılınç 24 Haziran seçimlerinde de Ak Parti'den milletvekili aday adayı olmak için başvurmuş ancak aday gösterilmemiştir. Süleyman Kılınç 11 yıldır Adıyaman Devlet Hastanesi'nde Beyin Cerrahisi uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Ak Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılıç kimdir?

Kılıç'tan ilk açıklama

Süleyman Kılınç adaylığını ''SEVGİLİ HEMŞEHRİLERİM, öncelikle hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyor, Şükranlarımı ifade ediyorum. Bu AK yolda yürümeye ve büyük TÜRKİYE'ye hizmetkar olmaya başladığımız ilk günden beri siz kıymetli dostlarımızın destek ve duaları enerjimizi ve azmimizi misliyle artırdı. Rabbim inşaAllah Verilen bu görevi layıkıyla yerine getirmeyi nasip eder. Güven, samimiyet ve destekleriniz için Yüce MEVLAM ebeden sizlerden razı olsun. Ayrıca telefon,mail,sms ve sosyal medya üzerinden çok yoğun bir şekilde göndermiş olduğunuz yorum, mesaj ve tüm iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyoruz. Dualarınızı eksik etmeyin.'' sözleriyle duyurdu. 
 

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 15:08

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner426

banner204