alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Adnan Günar Akşener’e yüklendi! “Yalan, gerçek dışı ifadelerle…”

Adnan Günnar’dan önemli açıklamalar…

Siyaset 03.07.2021, 19:11 03.07.2021, 19:47
Adnan Günar Akşener’e yüklendi! “Yalan, gerçek dışı ifadelerle…”

AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, AK Parti Trabzon İl Danılma Meclisi toplantısında açıklamalarda bulundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in sözlerine değinen Günnar, yalan gerçek dışı ifadelerle bizim yıpratmayacağım bilmesi lazım” dedi.

Pandemi sürecinin henüz bitmediğine dikkat çeken Dr. Adnan Günnar "Henüz hastalık bitmedi kıymetli hemşehrilerim.  Aşılama çalışmaları yüzde 70 lere ulaşmadan rehavete kapılmamalı ve tedbirlere sıkı bir şekilde uymaya devam etmeliyiz" diyerek katılımcıların dikkatini çekti.

Adnan Günar Akşener’e yüklendi! “Yalan, gerçek dışı ifadelerle…”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Trabzon ziyaretinde söylediği sözlere değinen  Günnar; “Meral Hanım Akçaabat’a gelmiş bir takım mesajlar vermiş. Şimdi diyor ki, ‘Trabzon’ da ki bir berber kardeşim. Aldığım bin 600 TL ödenekle nasıl geçineyim? dedi’ diyor. Sayın Akşener sen bu devletin başında olsaydın Pandemi ile ilgili tedbirleri almayacak mıydın? Sadece berberler değil. Diğer işletmeler başta sıhhi tesisler olmak üzere hepsiyle ilgili gereken tedbirleri alınmakla hata mı edildi? Berber kardeşlerimiz, açık olmalarına rağmen, kendilerine, ödenek ve desteklerle devletimiz yardımcı olmadı mı? Meral Hanım’ın, ‘Belediye borçlarından dolayı binalar satmış’ gibi gerçek dışı ifadelerle bizi yıpratamayacağını bilmesi lazım. 

Adnan Günar Akşener’e yüklendi! “Yalan, gerçek dışı ifadelerle…”

Biz Trabzon’da Güney’den yol geçmesi gerekir dediğimiz Akçaabat’tan, Darıca’dan başlayıp, Yıldızlı diye planladığımız en yakın zamanda Yomra’ya kadar uzatmayı planladığımız Akçaabat Güney Geçiş Yolu’nun ilk adımını atmıyor muyuz? Trabzon Havalimanı bu bize yetmez dedik Ulaştırma Bakanı şimdi çalışmalarını başlattı. Denizde yeni bir Trabzon Havalimanının  projelerini gerçekleştiriyor.

Milletvekili Günnar; AK Partimiz siz teşkilat mensuplarımızın, gece gündüz demek bilmeyen mesaisiyle alın teriyle, büyük hizmetlere imza attık. 

Adnan Günar Akşener’e yüklendi! “Yalan, gerçek dışı ifadelerle…”

Çok büyük işler başardık. Sağlık, Ulaştırma ve Altyapı’da, Eğitim’de bir çok iş yaptık. Ancak yapacak daha çok işimiz var. Daha kat etmemiz gerek çok uzun mesafeler var. 

ABD, Avrupa, PKK, FETÖ  Sn.Recep  Tayyip Erdogan’ı istemiyorsa demek ki Sn.Cumhurbaskanimiz doğru işler yapıyor. Aslında onlar bölgesinde güçlü ve lider bir ülke olmasını istemiyor. O yüzden Sn.Cumhurbaskanimiza saldiriyor. Bu gercegi asla aklımızdan  çıkarmamalıyız.

Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği 2023, 2053 ve 2071 yılı hedeflerine inşallah hep birlikte ulaşacağız" diyerek sözlerini tamamladı.


Yorumlar (17)
Davut 5 ay önce
Mafta ile mezdeke oynayanların muhalefet hakkına konuşması komik oluyor
Garip38 5 ay önce
Asıl sen 2000 öncesi mafya ile karşılıklı çiftetelli oynayanları görseydin
BOZKURT 5 ay önce
Bittiniz artık..Gİ-DE-CEK-Sİ-NİZZZZ..nokta
kadir 5 ay önce
Bugün 3 temmuz sayın günnar, 2 Çift lafta şikeci hırsızlara demenizi beklerdik. yoksa çekindiğiniz biyermi var.
Salpazarli 5 ay önce
Güzell yorum.
Can 5 ay önce
Vatandaş için değil yandaşlarınoz için yatırım yapıyorsunuz.vatandaş eskisinden daha çok kıçını tutup geziyor siz 3 maymunu oynayı bu işin öbür tarfı var
Nevzat 5 ay önce
Adnan günnar sen varmıydın hayırlı işler
Arsinli 5 ay önce
Sayın günnar bizlerle dalga geçiyor. Ülke bitmiş gitmiş hala neyi sanıyor. Ülkenin lağımı patlamış yoksulluk intiharları had safhada beş on yerden maaş almalar adam kayırmalar siz hala neredesiniz. Tabiki size yokluk yoksulluk uğramamış çünki ülke talan halinde
Temiz futbol 5 ay önce
Meral Aksenere cevap verene kadar FB nin mektubuna cevap yazan reisinize cevap verseydiniz ne güzel olurdu...
ts li 5 ay önce
Yanbolu vadisini esir aldı Taşönü Çöplüğü
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@