banner539

banner526

banner533

banner513

1. Recep Tayyip Erdoğan

İstanbul'un iki yakasını birleştirecek Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme metrobüs hattının açılışına katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'padişah' gibi karşılandı. Hattın açılışı öncesinde halka seslenen Erdoğan, Metrobüs ve yapılan diğer yatırımlarla ilgili ko

Siyaset 03.03.2009, 22:13
1. Recep Tayyip Erdoğan
İstanbul'un iki yakasını birleştirecek Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme metrobüs hattının açılışına katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'padişah' gibi karşılandı.

Hattın açılışı öncesinde halka seslenen Erdoğan, Metrobüs ve yapılan diğer yatırımlarla ilgili konuşurken açılışın olduğu alanda açılan bir afiş büyük dikkat çekti.

Özellikle son Davos çıkışının ardından bazı kesimler tarafından 'Yeni Osmanlı'nın temsilcisi olarak gösterilen Başbakan Erdoğan için hazırlanan afişte ise şunlar yazıyor:

“Son Osmanlı Padişahı 1. Recep Tayyip Erdoğan!”
Yorumlar (7)
kahve 12 yıl önce
bizi şanlı tarihime düşmen etmeyin. bu yakıştırmayı yapan kişi bence tarih yoksunu bir kişidir. düzenli olarak girdiğimiz sitenin böyle değişi başlıklar kullanması bizleri üzüyor.
holodozlu 12 yıl önce
bizim sanli tarihimizi hangi partiler saygi duyuyor gecmisiyle iftiyar ediyor, calisiyor yorumcu arkadas 2001 yili ve öncesini unutmusa benziyor.Istanbulun cehresi her sene degismekde, Türkiyede paralel gelismeler yasanmakdadir.Tabi kriz dünyayi sardi Türkiyeyide etkiledi.Netice itibariyla tarihimize en yakin su anda basbakandir, Öbür siyasilari yetersiz ve gamsiz buluyorum saygilar...
orka 12 yıl önce
Demokrasiyle mutlak monarşinin farkını bilmeyen insanlara sahip olduğumuz sürece akepe gibi partilerin hegamonyası sürecektir.
Akoymali 12 yıl önce
Kimki Vatani, Milleti, Devleti ve Halki icin dürüstce, hakca canla basla calisirsa Allah onu basimizdan eksik etmesin. Cikar iliskilerinde basari uzun ömürlü olamaz. Tabi ki asıl amaç öteki dünya olmalidir. Çünkü şimdi üzeinde yasadimiz dünyada belkide en fazla 75 sene yaşayacağız. Ahiret`te ise sonsuz bir hayat ve hesap defteri hepimizi bekliyor... Sınırlı olan dünya hayatını, Ahiret`in ekin tarlası gören ileri görüşlülere ne mutlu.
kral 12 yıl önce
şanlı tarihimize diğer partilerde saygı duyuyor yorum yazarken işkembeden atmayın akp kaç senelik partiki bu ülkede geçmişte ne yapılmışsa sahipleniyor herşeyi akp yaptı bundan öncekiler yattı öylemi kriz dünyayı sardıda ne önlem aldı hükümet en çok türkiye etkilendi bu işten hani teğet geçeçekti demekki ekonomimiz içi boş balonmuş 6 senedir kandırıldık
stress 12 yıl önce
Ne alakaysa 'yeni osmanlılar' diye bir oluşum olmadığı halde bazıları yine boş boş sallamış. Allah(c.c) akıl fikir versin.
stress 12 yıl önce
orka adlı üye. anlaşılan sen chp zihniyetinin bir uzantısısın. her başlıkta ak parti aleyhinde nefret dolu yorumlar yapmandan belli. ayrıca Akp yerine akepe yazman ve buna izin verilmesi de başka bir skandal.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@