Vadi izleyicilerine kötü haber

Kurtlar Vadisi kanal mı değiştiriyor? Bu sorunun cevabını kimse bilmiyor. Ne kanal yöneticileri ne de dizinin yapımcıları.. Ortada belirsiz bir durumun olduğu kesin.. Yeni bölüm bekleyen dizi fanatikleri, hayal kırıklığına uğradı. Geçen haftaki bölümün te

Medya 30.10.2008, 12:52
Vadi izleyicilerine kötü haber

Kurtlar Vadisi kanal mı değiştiriyor? Bu sorunun cevabını kimse bilmiyor. Ne kanal yöneticileri ne de dizinin yapımcıları.. Ortada belirsiz bir durumun olduğu kesin..

Yeni bölüm bekleyen dizi fanatikleri, hayal kırıklığına uğradı. Geçen haftaki bölümün tekrarı bu akşam ekranlarda olacak..

Televizyon yöneticilerinin dizi yapımcılarından yüzde 30 indirim isteği belli ki memnun etmemiş.. Kulislerden yansıyanlara göre yeni bölümün verilmemesi Show TV'yi protesto amacı taşıyor.'atv ile anlaştılar' söylentileri üzerine dizinin senaristi Bahadır Özdener'in açıklaması, kanal değişikliğine açık kapı bırakacak türden..

"Ocak ayına kadar gündemlerinde böyle bir şey yok" diyor, ama sonrasını söylemiyor. Görünen o ki önümüzdeki aylar sürpriz gelişmelere gebe..

Bir diğer tuhaflık ise Pana Filmin internet sitesinde yaşanıyor. Şirketin sitesine 3 gündür erişilemiyor. Ayrıca Kurtlar Vadisi Pusu'nun resmi web sayfasına da ulaşılamıyor.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@